سریال «قورباغه» هومن سیدی توقیف شد؟

هومن سیدی، کارگردان “قورباغه”، با انتشار متنی در صفحه شخصی اینستاگرامش، از تاخیر چندباره در پخش این سریال شبکه نمایش خانگی به شدت ابراز نگرانی کرد.

در پیام اینستاگرامی این کارگردان و بازیگر آمده است:

“من نزدیک به سه سال از زندگی حرفه‌ای و شخصیم را برای ساخت “قورباغه” گذاشتم. فقط و فقط به دلیل ارزش و احترامی که برای مردم نازنین و حرفه‌ام قائل بودم و هستم، بهترین روزهای عمرم را برای این کار صرف کردم. یک تیم تمام حرفه‌ای برای رسیدن یک نتیجه قابل قبول تمام تلاش‌شان را کردند تا سریالی را  در شان و شخصیت مخاطب بسازند. این‌ که موفق بوده‌ایم یا خیر، بحثی موکول به بعد از پخش است.

در جریان باشید این سریال مدتی است که آماده پخش بوده و به دلایلی نامعلوم به تعویق افتاده. به هر ترتیب اعلام رسمی پخش به آبان موکول شد. که باز به دلایلی ارشاد از ما درخواست کرد که تاریخ پخش را به آذر موکول کنیم. که در نهایت دلخوری به حقِ مخاطبان را در پیش داشت که تیم سریال را بی‌برنامه خطاب کرده‌اند.

و اکنون در این لحظه، تهیه‌کننده محترم به بنده رسما اعلام کرده که مجدد امکان پخش در آذر هم وجود ندارد و ما باید به خواسته ارشاد پخش را به اول دی ماه موکول کنیم. چرا؟ من و تهیه کننده بسیار زیاد حسن نیت خود را اثبات کردیم و با شورای پروانه نمایش کمال همکاری را داشتیم. فقط و فقط به دلیل این‌که زحمت چند ساله این تیم دیده شود و مردم بتوانند این سریال را ببینند.

جناب آقای انتظامی، لطفا جوابی صریح به بنده و مخاطبان بدهید. چطور ممکن است که ما با داشتن پروانه نمایش از شورای محترم، همچنان بلاتکلیف بمانیم؟ ما مجبوریم تاریخ پخش را به اول دی  موکول کنیم.

کسی هست که این اطمینان را بدهد که دی به بهمن یا اسفند یا به هر ترتیبی به سال بعدی موکول نخواهد شد؟ لطفا بفرمایید در این لحظه سریال “قورباغه”توقیف گردیده است یا خیر؟”

در سریال “قورباغه” به نویسندگی، تدوین و کارگردانی هومن سیدی و تهیه‌کنندگی علی اسدزاده، بازیگرانی چون نوید محمدزاده، صابر ابر، سحر دولتشاهی و فرشته حسینی بازی می‌کنند.

توقیف سریال قورباغه,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,شبکه نمایش خانگی
منبع: ایران آرت
ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of