معرفی و دانلود سریال‌های قورباغه، موچین، جیران، کلانتری ۱۱۳

این روزها و با وجود کرونا، شبکه‌ی نمایش خانگی میزبان سریال‌های متنوعی است که با هدف سرگرم‌کردن بینندگان در این روزهای سخت در حال عرضه شدن اند. البته این تداخل و همزمانی مشخصا از پیش تعیین شده نبوده است اما با این حال می‌توان آن را به فال نیک گرفت و در این ایام به تماشای این آثار نشست. در این پست می‌خواهیم به معرفی تعدادی از این سریال‌ها بپردازیم که در دسترس شما عزیزان قرار گرفته اند و از طریق ادامه‌ی همین مطلب می‌توانید به لینک دانلود آن‌ها هم دسترسی پیدا کنید.

برای دانلود قانونی سریالها به لینکهای زیر مراجعه کنید:

دانلود قانونی: دانلود سریال قورباغه دانلود قانونی: دانلود سریال موچین دانلود قانونی: دانلود سریال جیران دانلود قانونی: دانلود سریال کلانتری ۱۱۳

سریال قورباغه

سریال قورباغه، ساخته‌ی هومن سیدی اولین اثر از او است که قرار در سینمای خانگی پخش بشود. البته که فیلم‌برداری این سریال فعلا و به خاطر وضعیت موجود در کشور که تحت تاثیر کرونا است متوقف شده اما قرار است تا پس از پایان آن دوباره از سر گرفته بشود. از بازیگران مهم این سریال میشه به امثال سحر دولتشاهی، صابر ابر، فرشته حسینی، نوید پور فرج و خود هومن سیدی اشاره کرد. البته بلاشک گل سر سبد تمامی این نام‌ها، نوید محمدزاده است که سابقه‌ی همکاری او با هومن سیدی تا کنون نتایج خوبی مثل «سیزده»، «خشم و هیاهو» و «مغزهای کوچک زنگ‌زده» به همراه داشته است. این اولین حضور نوید محمدزاده در شبکه‌ی نمایش خانگی محسوب‌شود. فعلا تنها چیزی که درباره‌ی داستان این اثر می‌دانیم، جملات روبه‌رو است: دنیا برای من جای کوچیکیِ. بعضی اوقات فکر می‌کنم دارم خفه می‌شم. احساس می‌کنم همه جا بسته است و من نمی‌تونم نفس بکشم …

سریال موچین

فیلم‌برداری سریال موچین در پاییز سال قبل شروع شد و اغلب فیلم‌برداری هم در تهران و خانه‌ای در غرب آن صورت گرفت. سریال موچین پر است از بازیگران نام‌ آشنایی که هر کدام در کمدی سری در سرها دارند، که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به مرجانه گلچین، حمیدلولایی، زهرا جهرمی، عباس جمشیدی، مهران رجبی، شهره لرستانی، رابعه اسکویی، امین چنارانی، افشین غیاثی مجید شهریاری، سعیده عرب ، آشا محرابی، علی صادقی و امیر نوری اشاره کرد. این سریال به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه‌کنندگی میثم آهنگری تا چند وقت دیگر در شبکه‌ی نمایش خانگی عرضه بشود. در خلاصه‌ی داستان این سریال آمده است: انصاف نیست که دنیای ما آنقدر کوچک باشد که آدم های تکراری را روزی صد بار ببینیم و آنقدر بزرگ باشد که نتوانیم آن کسی را که دوست داریم حتی یک بار ببینیم… .

سریال جِیران

جیران جدیدترین تجربه‌ی حسن فتحی، کارگردان سریال‌هایی مثل شهرزاد و مست عشق در شبکه‌ی نمایش خانگی است. این سریال تاریخی با نویسندگی احسان جوانمرد قرار است ساخته بشود که او سابقه‌ی نویسندگی سریال «بانوی عمارت» را در کارنامه‌ی خود دارد. تهیه‌کنندگی این سریال بر عهده‌ی اسماعیل عفیفه قرار داشته است. این سریال در تهران فیلم‌برداری خواهد شد. در خلاصه‌ی داستان این سریال که درباره‌ی شخصیتی با همین نام در زمان ناصرالدین شاه است آمده:

زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می خواهد. قلعه ای می خواهد که جان پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه ای محکم تر از عشق نیست. بدهید همه جا جار بزنند که:ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد ….

سریال کلانتری ۱۱۳

کلانتری ۱۱۳ یکی از جدیدترین عناوینی است که قرار است به زودی در شبکه‌ی نمایش خانگی پخش بشود. این اثر به کارگردانی محمدرضا ممتاز و تهیه‌کنندگی اکبر عبدی ساخته شده است، همچنین اکبر عبدی به عنوان بازیگر هم در این اثر حضور دارد. این سریال کمدی ۵۲ قسمت خواهد داشت و ماجراهای آن در اصفهان روی خواهند داد. داستان آن هم درباره‌ی کلانتری شماره‌ی ۱۱۳ است که در منطقه‌ای پر از جرم و جنایت قرار گرفته و داستان‌های بسیار زیاد و متنوع و بامزه‌ای حول آن روی می‌دهند.

(منتشر کننده دانلود قانونی: دانلود فیلم ایرانی | دانلود سریال ایرانی)

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of