Need for Speed (جنون سرعت)

کارگردان: Scott Waugh (اسکات ووه)
نویسنده: George Gatins (جورج گاتنیز),
6.5
39
0.23

خلاصه داستان:

توبی مارشال یک راننده مسابقات خیابانی است که کوچکترین اهمیتی به مردمی که برایشان درد سر ایجاد می‌کند نمی‌دهد. تا اینکه نوچه اش در یک مسابقه جان می‌دهد. توبی به زندان می افتد اما آن شخصی که پشت این تصادف بود با ارائه مدارک و شهادت‌های دروغین قسر در می‌رود.


تصاویر فیلم:

نقد و بررسی فیلم به قلم James Berardinelli (جیمز براردینِلی)

نمره 3.8 از 10

قبول دارم، هیچ کس انتظار این را ندارد که «جنون سرعت» یک اثر شکسپیری باشد. با این حال این حد اقل انتظار منطقی به نظر می‌رسد که نسخه سینمایی از سری بازیهای کامپیوتری ماشینی بتواند کمی آدرنالین ترشح کند و «جنون سرعت» را یک سواری هرچند مختصر اما خوش آیند سازد. چیزی که هیچ کس تصورش را نمی کرد و متاسفانه یک واقعیت است، این است که «جنون سرعت» کسل کننده محض است. تعقیب و گریزهای پی در پی ماشین‌های خاص صرفا برای وقت کشی است و «جنون سرعت» چیز زیادی جز زنجیره‌ای از این تعقیب و گریزها به نمایش نمی‌گذارد. چیز جدیدی هم در این فیلم هست؟ شاید، اما خیلی کم و پراکنده هستند. اما به شخصه نمی توانم ادعا کنم که این فیلم چیزی به من نشان داد که قبلا ندیده بودم. احتمالا قصد اسکات واه از همه این کارها این بوده که دفعات ضربان قلبم را بالا ببرد اما تنها کاری که موفق به انجامش می‌شود افزایش دفعات نگاه کردنم به ساعتم است.

 

فکر کنم بشود ادعا کرد و پای این ادعا ایستاد که هنرپیشگان این فیلم ماشین‌ها هستند. انسانهایی که در «جنون سرعت» ظاهر می‌شوند چیزی بیش از عکسهایی که از همبازی‌های ماشینی شان جذابیت کمتری دارند و با دقت کمتری پرداخته شده اند نیستند. با تمام این اوصاف به گمانم قرار بوده با توبی مارشال (با بازی اِرِن پل) مردی که بیشترین زمان را در فیلم حضور دارد همدردی کنیم. توبی یک راننده مسابقات خیابانی است که به نظر می‌رسد کوچکترین اهمیتی به مردمی که برایشان درد سر ایجاد می‌کند نمی‌دهد. تا اینکه نوچه اش (پیت، با بازی هریسون گیلبرتسون) در یک مسابقه جان می‌دهد. توبی به زندان می افتد اما آن پست فطرتی که پشت این تصادف بود (دینو، با بازی دومینیک کوپر) با ارائه مدارک و شهادت‌های دروغین قسر در می‌رود و دم به تله نمی‌دهد. توبی پس از سپری کردن محکومیتش تنها با یک هدف از پشت میله‌ها بیرون می‌آید: انتقام خون پیت. که معنی آن این است که باید به خدمت دینو برسد؛ اما نه با چند مشت و لگد یا با بیرون ریختن مخش بلکه با شکست دادنش در یک مسابقه زیرزمینی به نام “دیلئون”. به این منظور باید فاصله نیویورک تا سان فرانسیسکو را ظرف 48 ساعت با مشایعت یک موبور بی نهایت جذاب (با بازی اموجین پوتس) با شاتگانی در دست طی کند. برای سر توبی جایزه تعیین شده بنابراین انواع و اقسام ماشین‌ها و کامیونها در این مسیر سعی می‌کنند او را از ادامه راه باز دارند. توبی پس از آن به محض رسیدن به مقصد وارد مسابقه دیلئون و با رقیبش شاخ به شاخ می‌شود.

ارن پل در انتخاب اولین نقش پر رنگش پس از «بریکینگ بد» عنوان کرده بود که جذب “سبُکی” فیلمنامه «جنون سرعت» شده است. “بی مزگی” احتمالا کلمه بهتری برای آن باشد. بازی پل مثل یک ربات است. نقشش چیز خاصی از او نمی‌خواهد و او هم هیچ چیز بیشتری به آن نمی‌افزاید. اموجین پوتس خوش آب و رنگ است، اما این تنها چیزی است که می‌شود در موردش گفت و هیچ وقت پا را فراتر از یک همراه و عاشق پیشه کلیشه‌ای نمی‌گذارد. نقش آفرینی غیر معمول مایکل کیتون (که شبیه ایفای نقشش در برنامه wtf1 است) در مقطعی به فیلم انرژی عجیبی وارد می‌کند اما کیتون با هیچ کس کنش و واکنشی ندارد و در همان حد باقی می‌ماند. دومینیک کوپر حد اکثر توانش را بکار می‌گیرد تا شخصیتی چند پهلو و موزی به نمایش بگذارد اما به اندازه کافی شخصیتش نفرت انگیز نمی‌شود. شاید بهتر بود کسی در بخش گریم برایش یک سبیل می‌کاشت تا هر از گاهی آن را تاب دهد.

اعتراف می‌کنم که اساسا در برخورد با این فیلم جهت گیری ذهنی دارم. به طور کلی با بازی‌ها یا فیلمهای مسابقه‌ای مشکلی ندارم، اما از این که “ورزشی” که بی نهایت خسارات جانی و مالی در پی دارد را پر زرق و برق و زیبا جلوه دهند به شدت بیزام. مسابقات خیابانی به هیچ وجه سرگرمی مناسبی برای جوانان نیست؛ نه تنها برای خودشان خطرناک است که از همه مهمتر مردمی بیگناه ناخواسته از پیامدهایش آسیب می‌بینند. «جنون سرعت» با مرگ پیت اندکی به این معضل می‌پردازد اما بسیار واضح است که نیت انتقال این پیام را نداشته است. کشت و کشتارهای زیادی تا انتهای فیلم رخ می‌دهد که همه را به گردن شخصیت منفی می‌اندازد و اینگونه همه را توجیه می‌کند. آنچه به عنوان “پیامدها” نشان داده می‌شود شبیه به یک شوخی است. چیزهایی هستند که نمی‌شود با گفتن “این صرفا یک فیلم است” از کنارشان گذشت.

اگر چیزی در «جنون سرعت» وجود داشته باشد که بتوان از آن دفاع کرد، همان بدلکاری های ماشینی است که بدون کمک جلوه‌های کامپیوتری انجام شده اند. نگاه خاطره انگیز واه – که از یک دستیار بدلکاری به کارگردان تبدیل شده است – به بدلکاری های سنتی به تعقیب و گریزها، مسابقه‌ها و تصادفها ارزش ویژه می‌دهد، هرچند باز هم می‌توانست تدوین بهتری داشته باشد. فیلمنامه ضعیف و پرداخت نشده همان بلایی را سر ماشین‌ها در می‌آورد که سر بازیگرها در آورده بود. «جنون سرعت» جدیدترین فیلمی است که به صف طولانی بازیهایی که به فیلم تبدیل شده‌اند وارد می‌شود که برای مخاطب همان بهتر است که در خانه بماند، کنسولش را روشن کند و با دسته‌هایش بازی کند تا اینکه وقت و پولش را صرف رفتن به سینماها نماید.

[1] WTF with Marc Maron نام یک پادپخش است که دوبار در هفته پخش می‌شود و توسط مارک مارون چهره شاخص کمدی ایستاده اجرا می‌شود.

اختصاصی نقد فارسی

مترجم: سید مجتبی حسینی

 

کپی برداری و نقل این مطلب به هر شکل (از جمله برای همه نشریه ها،وبلاگ ها و سایت های اینترنتی) بدون ذکر دقیق کلمات “منبع: سایت نقد فارسی” ممنوع است و شامل پیگرد قضایی می شود.

 

 


56

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
56 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
39 Comment authors
امیر احمد علویمحمد عادلیatفاطینارنجی Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
محمد عادلی
Member
Member
محمد عادلی

در کل فیلم در حد خودش و نامش که از سری بازی های need for speed انتخاب شده بود بد نبود برای سرگرمی واوقات فراغت فیلم بدی نبود ولی خواهشا نگید این فیلم عالی بود وداستانش بینظیر بود و الکی ازش تعریف کنید .نقد جمیز براندلی هم در خور این فیلم بود به هر حال نمیشه این فیلم رو با سری فیلم های سریع و خشن مقایسه کرد

نارنجی
Guest
Member
نارنجی

سلام اقا این چه وضعشه یعنی چی که فیلم ارزششو نداره مثل یه بازی میمونه بابا طرف آمده ۲۰۰میلیارد تومن خرج فیلم کرده تمام صحنه هاش واقعی بودن ماشینیو که ما تو خوابم نمیبینیم داغون کردن فقط برای اینکه همه چی واقعی به نظر برسه نه اینکه بیاد با پرده سبز فیلم بسازه سیصد میلیون دلار فروش داشته اون وقت شما اومدید انتقاد هم میکنید.. اقای مدیر چون اسم سایتتون نقد فارسی هست نمیتونید توش هر مطلبی بزارید و فیلمی رو که لایق نقد نیست الکی نقد کنید فقط به خاطر اینکه مخاطب داشته باشید… نمیگما نقد نکنید… درست نقد… ادامه »

فاطی
Guest
Member
فاطی

با سلام میخواستم بگم فیلم خیلی قشنگی بود من که عاشقش شدم هم داستانش قشنگه هم خیلی پیشرفته بود من که تا الان میخوام دانلودش کنم نمیتونم فقط میخوام این فیلم رو به دست بیارم بهتر از فیلم سریع و خشن هستش

aref Taba
Member
Member
aref Taba

poria:همونطور که اول نقد گفته شد نمیشه انتظار شکسپیری از فیلم داشت. به نظرم آقای برادینلی اشتباه میکنن که انتظار فیلمنامه یا کارگردانی قوی رو دارن چون کسی که میاد فیلم رو ببینه انتظار مسابقه و جلوه های ویژه رو داره نه دیالوگ! برای مثال وقتی میریم فیلم مرد عنکبوتی,بتمن یا سوپر من رو ببینیم انظار داریم قهرمان رو تو لباس ابر قهرمانیش و درگیری هاش ببینیم این فیلم هم همینطوره پس به نظر من کارگردان و فیلمنامه نویس بهترین کار رو کردن اشتباه نکنید بتمن: dark knight و dark knight rises علاوه بر جلوه های ویژه فیلمنامه عالی داشت… ادامه »

مصطفی **
Guest
Member
مصطفی **

۳rfan:سلام
واقعا تاسف بار بود.فیلم در حد عنوان N.F.S
نبود . بهتر بود ی اسم دیگه واسه فیلم میزاشتن.شخصیت پردازی فیلم ک افتضاح بود.
مسابقاتش هم زیاد جالب نبود.مخصولا تیکه آخر فیلم ک پلیسه بوگاتی رو شتک میکنه دینو نفر اول بود بعد یک دفعه میشه نفر سوم.
😡 😮 :sigh:

چون بعد از بوگاتی دینو بود طبیعتا وقتی شما پشت به پشت نفر اول میری و بعد واسه نفر اول حادثه پیش میاد بعدی شمایی دینو فاصله ای نداشت ترمز کرد راه باز شد اون ۲ تا زدن جلو احتمالا فیلم و با دقت نمیبینی …

mauisler
Guest
Member
mauisler

من فیلمو دیدم و خیلی هم خوشم اومد.
یه نقشی بود که آرون پال توش تو یه نقشه ۱۸۰ متفاوت با برکینگ بد بود ولی در هرحال فیلم خوبی بود
البته قسمتی که دینو زد به ماشین پیت دیگه اغراقش زیاد بود.

مانیا صادقی
Member
Member
مانیا صادقی

الی:من با اینکه دخترم ولی وقتی دیدمش عاشقش شدم بخدا خوب بود که 😆 ولی من که نقطه ظعفی ندیدم میشه بگید کجاهاش عایا؟؟؟ 😐 😐 😕 الان میگم نقاط ضعفش چی بود… 😆 اول اینکه فیلم داستان درستی نداره، فقط صرف کشته شدن پیت و انتقام گرفتن توبی همه ی این ماشین بازیا رخ میده! حالا برفرض هم که ایده ی انتقام گرفتن از طریق مسابقه قابل قبول باشه اما اینجا چنتا ایراد دیگه توی فیلمنامه پیدا میشه…اینکه داستان خیلی مختصر و مفیده و علاوه بر اون ضعیفه! اصن بازیگرا دهنشون رو باز میکنن حرف بزنن دلت میخواد بزنی… ادامه »

الی
Guest
Member
الی

من با اینکه دخترم ولی وقتی دیدمش عاشقش شدم بخدا خوب بود که 😆 ولی من که نقطه ظعفی ندیدم میشه بگید کجاهاش عایا؟؟؟ 😐 😐 😕

alireza ghazbanpour
Member
Member
alireza ghazbanpour

DelAbi: jason24:کلان تجربه نشون داده بازیگر که تو یه TV SHOW موفق ضاهر شده نمیتونه یه بازیگر درجه یک و پول ساز بشه . همیشه در حد همون TV Show میمونه . این فیلم هم اول قرار بود با بودجه ۱۰ میلیونی ساخته بشه بعدش فهمیدن چه اشغالی در اومده بودجه رو کردن ۶۶ میلون چند تا ماشین توش ترکوندن تا ۴ نفر خوششون بیاد . از همون اول هم با این cast مزخرف معلوم بود فیلم چرتی میشه الان جانی دپ کشکه؟؟؟؟ جاااااااااااااااااان! ۱۳Love_Heart: DelAbi: jason24:کلان تجربه نشون داده بازیگر که تو یه TV SHOW موفق ضاهر شده نمیتونه… ادامه »

گبر
Guest
Member
گبر

فیلم خیلیم خوب بود
شما هم برید همون اتاری بازی کنید بهتره تا اینکه نقد کنید

Meraj
Guest
Member
Meraj

فقط بازیگرش (آرون) خوب بود

کوروش زهره
Guest
Member
کوروش زهره

من انتظار داشتم داستان خوبی نداشته باشه.اما من خوشم اومد و برخلاف این حرفایی که زده شده خیلی هم جالب بود.

Ali Esmaeilbeyk
Member
Member
Ali Esmaeilbeyk

فیلم قشنگی بود, من که خوشم اومد.

art
Guest
Member
art

من هدف شمااز این نقد را نفهمیدم. این فیلم کاملا رئال بود و مثل سریع و خشن نیست که جذابیت فیلم با یه سری جلوه های ویژه و غیر معقول مثل کشیدن یه گاوصندق چند تنی وسط اتوبان باشه یا استفاده از سوپر استارهای فوق جذاب.چیزی که بیننده را جذب این فیلم میکنه ماشینهای سوپر اسپرت و جدید و متنوع از کارخانه های مختلفه که علاوه بر مسابقه بین آدمها مسابقه بین کارخونه های مختلف را هم نشون میده و این چیزیه که کمتر در فیلمهایی مثل سریع و خشن دیده میشه. شاید شما عادت به دیدن تصاویری فراتر از… ادامه »

amir a
Member
Member
amir a

فیلم تو صحنه های مسابقه و رانندگی خیلی عالیه ، اما تو جاهایی که در حال رانندگی نیستن خیلی ضعیف عمل می کنه طوری که حوصلتون از حرفاشون سر میره.با این حال به نظرم انتخاب بازیگر ها اصلا خوب نبود.همه شون ریزه میزه و سوسول و بچه فکلی! یه بازیگر خوب به اسم Aaron Paul داشت که بازیش تو سریال Breaking Bad کجا و این جا کجا!

poria vaezi
Member
Member
poria vaezi

همونطور که اول نقد گفته شد نمیشه انتظار شکسپیری از فیلم داشت. به نظرم آقای برادینلی اشتباه میکنن که انتظار فیلمنامه یا کارگردانی قوی رو دارن چون کسی که میاد فیلم رو ببینه انتظار مسابقه و جلوه های ویژه رو داره نه دیالوگ! برای مثال وقتی میریم فیلم مرد عنکبوتی,بتمن یا سوپر من رو ببینیم انظار داریم قهرمان رو تو لباس ابر قهرمانیش و درگیری هاش ببینیم این فیلم هم همینطوره پس به نظر من کارگردان و فیلمنامه نویس بهترین کار رو کردن

امیر حسین
Member
Member
امیر حسین

فیلم خیلی خوبیه.البته اگر ازش انتظار زیادی ای نداشته باشی.بعد F & F فیلم درست حسابی راجع به ماشین ندیده بودم.در کل از فیلمای ضعیفی مثل سریع و خشن ۵ و ۶ خیلی بهتر بود.زوج aaron paul و imogen potts هم خیلی خوب بودن !!!

سامان معظمی گودرزی
Member
Member
سامان معظمی گودرزی

دوستانی که فیلم رو ندیدن
با این نقدها خیلی ناامید نشید
اینطور فیلم ها که کلا داستان و شخصیت پردازی قوی ندارن
ولی برای کسایی که عشق ماشین و مسابقه و این چیزا هستن به نظرم فیلم خیلی خوبی بود
هم تصویربرداری هم صداگذاری و هم جلوه های ویژه عالی بود

saber
Guest
Member
saber

نقدتون خیلی آشغال بود 😡
فیلم به این خوبی.آرون پاول هم عالی بازی کرد.هر سبکی جای خودشو داره دیگه.شما فقط به سلیقه خودت نگاه میکنی.واقعا چرتین 😡

sadegh sazegar
Member
Member
sadegh sazegar

دام رو خوب اومدی دمت گرم

دام:عشق است سریع و خشن ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶

دام
Guest
Member
دام

عشق است سریع و خشن ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶

3rfan
Guest
Member
3rfan

سلام
واقعا تاسف بار بود.فیلم در حد عنوان N.F.S
نبود . بهتر بود ی اسم دیگه واسه فیلم میزاشتن.شخصیت پردازی فیلم ک افتضاح بود.
مسابقاتش هم زیاد جالب نبود.مخصولا تیکه آخر فیلم ک پلیسه بوگاتی رو شتک میکنه دینو نفر اول بود بعد یک دفعه میشه نفر سوم.
😡 😮 :sigh:

sadegh sazegar
Member
Member
sadegh sazegar

با سلام من رو بگو ۴ ماه منتظر نسخه بلوری این بودم !!! یعنی این فیلم اونقدر نقطه ضعف داشت و علامت سوال فقط باید نگاش می کردی میرفت ، خیلی اشغال بود خیلی اصلا پایه و اساس فیلم اشکال داشت مثلا اوایل فیلم و قتی با اگرا به کنار یه اگرایه دیگه بزنی اونجوری اخه پرت میشه هوا؟؟ بعدم نقش اول فیلم چی می خواست از جون اون یارو مثلا وای میستاد میتونست اونو نجات بده!! حالا اینا رو ولش کن مثلا اون یارو رو گناهکار میدونست خب با مسابقه دادن باهاش چی میشد که اینهمه اصرار داشت؟ اونجا… ادامه »

masoud Javaheri
Member
Member
masoud Javaheri

یعنی توقع دارین یک فیلم ماشینی، روانکاوانه و فلسفی باشه؟ توقع دارید که توش آل پاچینو بازی کنه؟ چه توقع هایی دارید هاااا!!!

blues
Guest
Member
blues

من با دوستمون موافقم حتما فیلم جوون پسندی هست ….. جیمز برادینلی هم که تو هر جایی نباید بهش گیر بدیم باو …..

13Love_Heart
Guest
Member
13Love_Heart

DelAbi: jason24:کلان تجربه نشون داده بازیگر که تو یه TV SHOW موفق ضاهر شده نمیتونه یه بازیگر درجه یک و پول ساز بشه . همیشه در حد همون TV Show میمونه . این فیلم هم اول قرار بود با بودجه ۱۰ میلیونی ساخته بشه بعدش فهمیدن چه اشغالی در اومده بودجه رو کردن ۶۶ میلون چند تا ماشین توش ترکوندن تا ۴ نفر خوششون بیاد . از همون اول هم با این cast مزخرف معلوم بود فیلم چرتی میشه الان جانی دپ کشکه؟؟؟؟ به نظر من جانی دپ اونقدرم بازیگره شاخی نیستا فقط فیلمای عجیب غریب بازی میکنه در کل… ادامه »

جاسم
Guest
Member
جاسم

DelAbi:

jason24:کلان تجربه نشون داده بازیگر که تو یه TV SHOW موفق ضاهر شده نمیتونه یه بازیگر درجه یک و پول ساز بشه . همیشه در حد همون TV Show میمونه . این فیلم هم اول قرار بود با بودجه ۱۰ میلیونی ساخته بشه بعدش فهمیدن چه اشغالی در اومده بودجه رو کردن ۶۶ میلون چند تا ماشین توش ترکوندن تا ۴ نفر خوششون بیاد .
از همون اول هم با این cast مزخرف معلوم بود فیلم چرتی میشه

الان جانی دپ کشکه؟؟؟؟

الان جورج کلونی بوقه ه؟

امیرمسعود
Guest
Member
امیرمسعود

این که ۷٫۳ گرفته! 😮

علیرضا نوری
Member
Member

بیچاره ارون پل. دلم براش سوخت. نمیدونم چرا این نقش رو انتخاب کرد. امیدوارم خاطره فوق العاده ای که از بازیش تو بریکینگ بد داشتم خراب نشه. 🙁

ali goli
Member
Member
ali goli

حیف از پاول
اون بازی خیره کننده تو بریکینگ بد رو یعنی خراب کرد 😥

emadpost
Guest
Member
emadpost

معمولا بازی هایی که از بازی ساخته می شوند خوب ظاهر نمی شوند البته بازی need for speed معمولا خط داستانی نداره ولی شاید با ساخت فیلم های tomb raider و the last of us از داستان های هنر هشتم به نوعی استفاده بشه و شاید این استاد کن لوین یهودی bioshock فلسفی خودش رو وارد دنیای فیلم کنه فیض ببریم

DelAbi
Guest
Member
DelAbi

jason24:کلان تجربه نشون داده بازیگر که تو یه TV SHOW موفق ضاهر شده نمیتونه یه بازیگر درجه یک و پول ساز بشه . همیشه در حد همون TV Show میمونه . این فیلم هم اول قرار بود با بودجه ۱۰ میلیونی ساخته بشه بعدش فهمیدن چه اشغالی در اومده بودجه رو کردن ۶۶ میلون چند تا ماشین توش ترکوندن تا ۴ نفر خوششون بیاد .
از همون اول هم با این cast مزخرف معلوم بود فیلم چرتی میشه

الان جانی دپ کشکه؟؟؟؟

Film Lover
Member
Member
Film Lover

خیلی خیلیییی آشغال بود 😡

jason24
Guest
Member
jason24

کلان تجربه نشون داده بازیگر که تو یه TV SHOW موفق ضاهر شده نمیتونه یه بازیگر درجه یک و پول ساز بشه . همیشه در حد همون TV Show میمونه . این فیلم هم اول قرار بود با بودجه ۱۰ میلیونی ساخته بشه بعدش فهمیدن چه اشغالی در اومده بودجه رو کردن ۶۶ میلون چند تا ماشین توش ترکوندن تا ۴ نفر خوششون بیاد .
از همون اول هم با این cast مزخرف معلوم بود فیلم چرتی میشه

احد
Member
Member
احد

دوستان معمولا در این سبک فیلمها باید نظر منتقدین رو کشک دونست ..
نمره کاربران ۷۳ هست که بد نیست ..

ali sh
Member
Member
ali sh

بعد چطوریه که انقد امتیاز imdb بالایی داره؟شاید فیلمه جوون پسندی باشه

محمد g
Guest
Member
محمد g

حیفه بوگاتی وایرون نیس که تو این فیلمه

خیلی دوس دارم یه دونه در اینده بخرم ایشاله

وحید حسینی
Guest
Member
وحید حسینی

دلم واقعا برای آرون پاول میسوزه برا اینکه تو همچین فیلم آشغالی بازی کرده
میتونست براش یک نقطه ترقی باشه که متاسفانه این فیلم این اجازه رو به آرون نداد 🙁
اینقدر آشغاله که برادینلی هم بهش ۳٫۸ داده

نوید خوشنود
Member
Member
نوید خوشنود

ای لعنت بر برادینلی این چه وضعه نمره دادنه، به خاطر بازیگر سریال برکینگ بد باید فیلم خوبی باشه

امیر70
Guest
Member
امیر70

آرون پاول حیف شد! دوست داشتم اولین فیلمی که ازش میبینم خوب باشه.