Elle Fanning (ال فانینگ)

بازیگر

ال فانینگ بازیگر سینما و تلویزیون است. وی سال 1377 چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار ال فانینگ می‌توان به بازیگری در فیلم همسایه من توتورو، فیلم The Nines و فیلم Reservation Road اشاره کرد.ال فانینگ بازیگر سینما و تلویزیون است. وی سال 1377 چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار ال فانینگ می‌توان به بازیگری در فیلم همسایه من توتورو، فیلم The Nines و فیلم Reservation Road اشاره کرد.

ال فانینگ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم ال فانینگ در این سال، بازیگری در فیلم همسایه من توتورو به کارگردانی هایائو میازاکی محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی ال فانینگ بازی در فیلم همسایه من توتورو بوده است. ال فانینگ سال 1387 در -10 سالگی در فیلم همسایه من توتورو نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با هایائو میازاکی همکاری داشته است. ال فانینگ توانست با بازی در فیلم همسایه من توتورو تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر هیتوشی تاکاگی، Noriko Hidaka، Chika Sakamoto و Shigesato Itoi بر تجارب او افزود.

ال فانینگ علاوه‌بر فیلم همسایه من توتورو، سال 1386 در 9 سالگی در فیلم The Nines نیز بازی کرده است. ال فانینگ این‌بار با جان اوگست یعنی کارگردان فیلم The Nines و هنرمندانی چون رایان رینولد، Hope Davis، ملیسا مک کارتی و دیوید دنمان همکاری داشت.

در این سال‌ها ال فانینگ با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران Tessa Albertson با 2 مرتبه، Annette Bening با 2 مرتبه، تیم دالی با 2 مرتبه، وال کیلمر با 2 مرتبه و کریستینا هندریکس با 2 مرتبه بیشترین همکاری را با ال فانینگ داشته‌اند.


Instagram: https://www.instagram.com/ellefanning/

ممکن است شما دوست داشته باشید
نظرات