Ben Barnes (بن مارنز)

بازیگر

بن بارنز بازیگر سینما و تلویزیون است. وی سال 1360 چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار بن بارنز می‌توان به بازیگری در سریال دنیای غرب، فیلم سرگذشت نارنیا: شاهزاده کاسپین و فیلم سرگذشت نارنیا، سفر به اعماق تریدر اشاره کرد.بن بارنز بازیگر سینما و تلویزیون است. وی سال 1360 چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار بن بارنز می‌توان به بازیگری در سریال دنیای غرب، فیلم سرگذشت نارنیا: شاهزاده کاسپین و فیلم سرگذشت نارنیا، سفر به اعماق تریدر اشاره کرد.

بن بارنز نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1386 در 26 سالگی در فیلم غبار ستاره به کارگردانی متیو وان بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال دنیای غرب، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای بن بارنز محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون Charlie Cox، کلیر دینز، سینا میلر و ایان مک کلن را تجربه کرد.

بن بارنز در سال 1395 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم بن بارنز در این سال، بازیگری در سریال دنیای غرب محسوب می‌شود.

بن بارنز سال 1395 در 35 سالگی در سریال دنیای غرب نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. بن بارنز توانست با بازی در سریال دنیای غرب تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر آنتونی هاپکینز، اد هریس، ایوان ریچل وود و جیمز مارسدن بر تجارب او افزود.

بن بارنز علاوه‌بر سریال دنیای غرب، سال 1387 در 27 سالگی در فیلم سرگذشت نارنیا: شاهزاده کاسپین نیز بازی کرده است. بن بارنز این‌بار با اندرو آدامسون یعنی کارگردان فیلم سرگذشت نارنیا: شاهزاده کاسپین و هنرمندانی چون اسکندر کینس، جورجیا هنلی، William Moseley و آنا پاپپلول همکاری داشت.

در این سال‌ها بن بارنز با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران آنا پاپپلول با 2 مرتبه، کالین فیرث با 2 مرتبه، کاترین هیگل با 2 مرتبه، Pip Torrens با 2 مرتبه و William Moseley با 2 مرتبه بیشترین همکاری را با بن بارنز داشته‌اند.

یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی بن بارنز آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است. بن بارنز را باید بیشتر بازیگر سینما بدانیم چرا که 92% آثار وی سینمایی و 8% آثارش تلویزیونی است. در واقع بن بارنز از مجموع 13 اثری که در کارنامه دارد، در 12 اثر در سینما با نام‌های فیلم Love Me Like You Do، فیلم هفتمین پسر، فیلم By the Gun، فیلم عروسی بزرگ، فیلم Killing Bono، فیلم سرگذشت نارنیا، سفر به اعماق تریدر، فیلم Locked In، فیلم دوریان گری، فیلم Easy Virtue، فیلم Bigga Than Ben، فیلم سرگذشت نارنیا: شاهزاده کاسپین و فیلم غبار ستاره به ایفای نقش پرداخته و در 1 اثر در تلویزیون با نام سریال دنیای غرب بازی کرده است.


Instagram: https://www.instagram.com/benbarnes/
Twitter: https://twitter.com/benbarnes?lang=fa

ممکن است شما دوست داشته باشید
نظرات