کیت هرینگتون نقش یک قاتل را بازی می‌کند

نت فلیکس تریلر سریال “مجرم” را منتشر کرد. در این تریلر از چهار متهم در چهار پرونده جدید رونمایی شده است که نقش آنها به بازیگرانی بزرگ سپرده شده است. یکی از این ستارگان “کیت هرینگتون” است که بیش از یک سال بعد از پایان “بازی تاج وتخت” شبکه HBO به دنیای تلویزیون بازگشته است.

تریلر فصل دوم “مجرم” با تصویری از هرینگتون مصمم آغاز می شود که سعی دارد رابطه ی خود با پرونده ی یک جنایت را برای کارآگاهان توضیح دهد. این که جنایت چیست در تریلر فاش نمی شود و مخاطبین برای پی بردن به آن باید تا ۱۶ سپتامبر منتظر بمانند. ولی بنظر میرسد که فصل دوم “مجرم” همان رویکرد فصل اول را داشته باشد و بخش های اعظم اپیزودهای آن هم زمان پیش برود و بیننده تحقیقات یک گروه در مورد فردی که برای بازجویی فراخوانده شده را دنبال کند. هرینگتون یکی از مظنونین است که اپیزود خودش را در فصل دوم خواهد داشت.

سریال مجرم با حضور کیت هرینگتون,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

علاوه بر هرینگتون، در فصل دوم “شارون هورگان”، “سوفی اوکوندو”، “کونال نی یر”، “کاترین کلی”، “لی اینگلبی”، و “راکندا سندال” به ایفای نقش پرداخته اند. “جیم فیلد اسمیت” و “جورج کی” نویسندگان سریال در فصل دوم خواهند بود.

“مجرم” از آن دست سریال هایی بنظر میرسد که مختص دوران کووید- ۱۹ و سال ۲۰۲۰ است. باتوجه به مقیاس کوچک سریال و نماهایی که تنها یک یا دو شخصیت را به صورت همزمان به تصویر میکشد، نت فلیکس میتواند در این ایام چندین فصل از سریال را تولید کند بدون آنکه نگران محدودیت های بهداشتی ایجاد شده باشد.

فصل دوم “مجرم” ۱۶ سپتامبر (۲۵ شهریور ۱۳۹۹) از نت فلیکس پخش خواهد شد.

منبع: ایران آرت

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of