کیانو ریوز: ماتریکس ۴ داستانی عاشقانه خواهد داشت

کیانو ریوز که قرار است دوباره نقش “نئو” را بازی کند گفت: فیلمنامه قسمت چهارم متنی زیبا که یک داستان عاشقانه و الهام بخش است.

در حالیکه بیش از یک سال تا زمان اکران “ماتریکس ۴” باقیست، هنوز اطلاعاتی از داستان فیلم فاش نشده، ولی”کیانو ریوز” وعده های جذابی در خصوص این دنباله داده است. او که قرار است دوباره نقش “نئو” را بازی کند در مصاحبه با بی بی سی گفت: فیلمنامه ی قسمت چهارم را “متنی زیبا که یک داستان عاشقانه و الهام بخش است” توصیف می کند. ریوز اضافه می کند: “نسخه ی دیگری است از نوعی بیدارباش و صحنه های اکشن فوق العاده ای دارد. همه چیز فاش می شود.”

رابطه ی میان شخصیت “نئو” با بازی ریوز و “ترینیتی” با بازی “کری- آن ماس” نیروی محرک روایت سه گانه ی ابتدایی “ماتریکس” بود. هر دوی این بازیگران قرار است در قسمت چهارم بازگردند. باتوجه اظهارات ریوز بنظر میرسد که داستان عاشقانه میان “نئو” و “ترینیتی” اساس “ماتریکس ۴” را تشکیل می دهد. سه گانه ی “ماتریکس” در حالی به پایان رسید که بنظر می آمد “نئو” مرده است و یا همان گونه که ریوز در مصاحبه ی اخیرش می گوید “شرایط کمی برای نئو وخیم شد.”

ریوز در پاسخ به این پرسش مجری بی بی سی که “ماتریکس ۴” یک پیش درآمد است و رویدادهای پیش از قسمت اول را روایت می کند یا نه، تنها این وعده را می دهد: “نه، نه. به گذشته نمی رود.” در ماه های اخیر گزارشات بسیاری در خصوص احتمال بازی” یحیی عبدالمتین دوم” در نقش نسخه ی جوان تر “مورفیوس” شنیده می شد. ولی پاسخ ریوز تائید می کند که این تئوری ها صحت نداشته اند، هرچند که نسخه ی جوان تر “مورفیوس” باتوجه به ذات “ماتریکس” میتواند در هر لحظه از فیلم ظاهر شود.

“نیل پاتریک هریس” دیگر بازیگر قسمت چهارم نیز این هفته در مصاحبه با “جس کیگل” گفته بود که استایل بصری چندگانه را تغییر داده است. این بازیگر می گوید: “فکر می کنم [لانا واچوفسکی] انرژی دربرگیرنده ی فوق العاده ای دارد و استایل بصری او نسبت به آنچه پیشتر ساخته تغییر کرده.”

تولید “ماتریکس ۴” بعد از ماهها در برلین ادامه پیدا کرده و پیش از پاندمی بخش هایی از آن در سان فرانسیسکو فیلمبرداری شده است. برادران وارنر این فیلم را ۱ آوریل سال ۲۰۲۲ اکران می کند.

کیانو ریوز,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان
منبع: ایران آرت
ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of