هزینه‌های فیلم بعدی اسکورسیزی بالا رفت

آیا ممکن است پارامونت را برای اینکه ساخت فیلم جدید اسکورسیزی با اقتباس از کتابی غیرداستانی که سال ۲۰۱۷ منتشر شد، بیشتر از ۲۰۰ میلیون دلار شده سرزنش کرد؟

به گفته گزارشی که وال استریت ژورنال منتشر کرده است، هزینه ساخت «قاتلان ماه کامل» با بازی لئوناردو دی‌کاپریو و رابرت دنیرو بالا رفته و این می‌تواند هر استودیویی را وادار به این کند که در برنامه‌هایش تجدید نظر کند؛ آن هم در موقعیتی که اصلاً روشن نیست وقتی آمریکایی‌ها از قرنطینه خارج شوند، چه رویکردی نسبت به سینماها داشته باشند.

این بالا رفتن هزینه‌ها حالا اسکورسیزی را مجبور کرده با استودیوهای دیگری به جز پارامونت وارد مذاکره شود.

در گزارش جدیدی که منتشر شده، آمده است که اسکورسیزی برای تولید و پخش «قاتلان ماه کامل» با نتفلیکس و اپل در حال مذاکره است. البته از کامکست و مترو گلدوین مایر هم اسم برده شده است. این در حالی است که به نظر می‌رسد زمان در حال تکرار است و ماجرای «ایرلندی» دارد دوباره تکرار می‌شود؛ فیلمی که پارامونت نتوانست هزینه‌های آن را بپذیرد و سرانجام توسط نتفلیکس ساخته شد.

در حالی که انتظار می‌رود این پروژه با بودجه بالای ۲۰۰ میلیون دلار ساخته شود، پارامونت خواسته است حداقل همکار دیگری برای سرمایه‌گذاری در این پروژه پیدا کند.

گفته شده اسکورسیزی با یونیورسال هم مذاکره کرده است.

با توجه به اینکه «ایرلندی» در اسکار موفقیتی به دست نیاورد و «پارازیت» جوایز اصلی اسکار از جمله بهترین فیلم و بهترین کارگردانی را از آن خود کرد، شاید نتفلیکس حاضر نباشد همان تصمیم را دوباره بگیرد اما نباید فراموش کرد که فیلم ۲۱۰ دقیقه‌ای ایرلندی به جلوه‌های ویژه و برنامه ویژه کامپیوتری برای جوان کردن چهره رابرت دنیرو نیاز داشت، اما فیلم جدید چنین مشکلاتی ندارد.

فیلم جدید اسکورسیزی درباره قبیله سرخ‌پوستی است که در دهه ۱۹۲۰ به خاطر پیدا شدن نفت در حوزه زندگی‌شان نابود می‌شود.

البته اپل‌تی‌وی پلاس هم خیلی بدش نمی‌آید تا یک نبرد جدید را در حوزه استریمینگ به راه بیندازد، آن هم در حالی که دیزنی‌پلاس بودجه‌ای ۵۰ میلیون دلاری برای ۵ ماه تصویب کرده است. اپل این امکان را دارد که بتواند بودجه ۲۰۰ میلیون دلاری برای فیلم تامین کند و این بار از نتفلیکس جلو بزند.

منبع: ورایتی

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of