نقش جیمز باند این بار به ‘لاشانا لینچ’ رسید

از مجله اسکوایر( Esquire)، لاشانا لینچ هنرپیشه رنگین پوست انگلیسی در یک مصاحبه خبرها درباره حضورش در نقش مامور ۰۰۷ در جدیدترین قسمت از مجموعه سینمایی جیمز باند را تایید کرد.

ژوئیه سال گذشته ( تیر- مرداد ۹۸) وقتی اولین بار شایعاتی درباره احتمال هنرنمایی این ستاره دنیای سینمایی مارول در نقش اولین مامور زن ۰۰۷ پخش شد، واکنش ترول های( کاربران) متعصب اینترنتی نفرت انگیز و دلسردکننده بود. اگرچه هنوز چیزی تایید نشده بود طرفداران راست گرای افراطی از این که یک بانوی سیاهپوست عنوان مامور ۰۰۷ را دریافت کند، شکایت داشتند چون این نقش تاکنون تنها در انحصار بازیگران مرد سفیدپوست بود.

لینچ همان زمان هم بدون این که شایعه بازی در نقش مامور ۰۰۷ را تایید کند، به این انتقادات واکنش داد و گفت با چنین موجی دلسرد نخواهد شد.

این بازیگر ۳۲ ساله به تازگی در گفت وگو با ماهنامه هارپرز بازار انگلیس( Harper’ s Bazaar UK) در نهایت این شایعه را تائید کرد و خاطرنشان کرد نخستین زن سیاهپوستی خواهد بود که نقش ۰۰۷ را بازی می کند. به گفته لینچ، او ضمن ترک شبکه های اجتماعی، از لحاظ احساسی خود را برای موج اجتناب ناپذیر انتقادات طرفداران آماده کرده است زیرا اعتقاد دارد، به دلیل تعصبات موجود، به جز او هر زن سیاهپوست دیگری که برای بازی در این نقش انتخاب می شد نیز هدف همین حملات و توهین ها قرار می گرفت.

لینچ در نقش نومی( Nomi) در فیلم زمانی برای مردن نیست، در دوره ای که کاراکتر جیمز باند در جامائیکا به سر می برد، جای او را خواهد گرفت. نقشی که قرار است رنگ و بویی زنانه و باورپذیر داشته باشد.

زمانی برای مردن نیست بیست و پنجمین قسمت از فیلم های اکشن جیمز باند است که بارها به علت شیوع کرونا (corona) از فهرست اکران خارج شد و در نهایت قرار است آوریل ۲۰۲۱( فروردین- اردیبهشت ۱۴۰۰) روی پرده برود.

منبع: ایرنا

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of