نقش اول سریال فرار از زندان: فکر بازگشت من را از سرتان بیرون کنید!

هواداران سریال “فرار از زندان” باید خیال بازگشت “ونتوورث میلر” در نقش مایکل را از سر بیرون کنند. این بازیگر یکشنبه گذشته در صفحه‌ی اینستاگرام خود اعلام کرد که قصد بازگشت به دنیای “فرار از زندان” را ندارد. 

ژانویه گذشته “مایکل تورن” مدیر فاکس اینترتینمنت اعلام کرده بود که احتمال ساخته شدن فصل جدید “فرار از زندان” وجود دارد. اما در صورت ساخته شدن اپیزودهای جدید، میلر نقشی در آن نخواهد داشت.

میلر در اینستاگرام از هوادارانش برای حمایت‌شان قدردانی می‌کند و سپس علیه بدرفتاری با جامعه دگرباشان گفت. او در مورد احتمال ساخته شدن فصل جدید “فرار از زندان” می‌نویسد: “من رسماً از “فرار از زندان” بیرون آمده‌ام.”

او اضافه می‌کند: “نه [به علت] وضعیت شبکه‌های اجتماعی (هرچند این مسئله محوری است). [بلکه] من فقط نمی‌خواهم در نقش شخصیت‌های دگرجنس‌گرا بازی کنم. داستان این‌گونه شخصیت‌ها بازگو شده است (و بازگو شده است).”

“دامینیک پرسل” همبازی میلر در “فرار از زندان” نیز در واکنش به این پست می‌نویسد: “لذت‌بخش بود رفیق. عجب دورانی بود. کاملاً از منطق تو حمایت و آن را درک می‌کنم. خوشحالم که این تصمیم را برای سلامت و صداقت خودت گرفته‌ای. باز هم بنویس… دوستت دارم برادر.”

ونتوورث میلر,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان
منبع: ایران آرت
ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of