فیلم «چاقوها بیرون» در حضور دنیل کریگ ساخته می‌شود/ بازیگران جدید اضافه شدند

شخصیت بنویی بلانک با بازی دنیل کریگ تنها شخصیتی است که از فیلم قبلی در فیلم «چاقوها بیرون» جدید باقی می ماند و بقیه شخصیت ها و بازیگران جایشان را به چهره های دیگری می دهند.

رایان جانسون نویسنده و کارگردان فیلم ادامه «چاقوها بیرون» تایید کرد فیلم جدید تنها دنیل کریگ را از فیلم اصلی با خود همراه خواهد داشت و بقیه گروه بازیگران عوض می شوند.

به گفته جانسون قسمت دوم فیلم معمایی دقیقاً ادامه ای بر فیلم قبلی محسوب نمی شود زیرا تنها شخصیت کارآگاه بنویی بلانک با بازی دنیل کریگ شخصیتی است که از فیلم قبلی باقی می ماند.

جانسون ۴۶ ساله در مصاحبه ای گفته است: کار خیلی درگیرکننده ای است. من به این ایده نخستین بار ۱۰ سال پیش رسیدم ولی برای این یکی باید از اول شروع کنم و ذهنم مثل یک کاغذ سفید است.

او ادامه داد: فیلم جدید دنباله «چاقوها بیرون» نیست. باید عنوان دیگری برایش انتخاب کنم، تا دیگر مجبور نباشم از آن بعنوان دنباله «چاقوها بیرون» یاد کنم، چون فقط دنیل کریگ در نقش همان کارآگاه باقی می ماند و بقیه بازیگران همه جدید هستند.

فیلم چاقوها بیرون,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

در فیلم اول علاوه بر دنیل کریگ بازیگران دیگری چون کریس ایوانز، آنا د آرماس، جیمی لی کرتیس، تونی کولت، دان جانسون، مایکل شنون، کیت استنفیلد، کاترین لانگفورد، جیدن مارتل و کریستوفر پلامر نقش آفرینی کرده بودند.

فیلم اصلی با الهام از فضاهای آگاتا کریستی خلق شده بود و صحبت درباره ساخت ادامه آن بلافاصله پس از اکران فیلم مطرح شد و لاینزگیت سازنده فیلم نیز در ماه فوریه (بهمن) تائید کرده بود فیلم بعدی در کار خواهد بود.

این فیلم موفقیت بزرگی برای این استودیو محسوب شد و ۳۰۹ میلیون دلار فروش کرد و موفق به کسب نامزدی در بخش بهترین فیلمنامه اوریجینال در جوایز اسکار شد.

جانسون چندی پیش در مصاحبه دیگری گفته بود در فیلم جدید از شیوه روایی آگاتا کریستی در داستان های پوآرو استفاده می کند، زیرا او برای هر یک از داستان های پوآور شیوه روایی متفاوتی انتخاب می کرد.

منبع: مهر

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of