سریال ارباب حلقه‌ها ساخته شد/ نگرانی هواداران از شباهت به بازی تاج و تخت

فیلمبرداری فصل اول سریال “ارباب حلقه‌ها” در نیوزلند به پایان رسیده است. تولید این پروژه اوایل سال ۲۰۲۰ آغاز شده بود اما پاندمی ویروس کرونا پس از تنها یک ماه وقفه‌ای در آن پدید آورد. در ماه سپتامبر سازندگان سریال به محل فیلمبرداری بازگشته بودند. “جی‌ای بایونا” کارگردان اپیزودهای ابتدایی، سه‌شنبه (۲۲ دسامبر) با انتشار تصویری ادعا کرد که فیلمبرداری به پایان رسیده است.

این کارگردان اسپانیایی که بیشتر با فیلم‌های “دنیای ژوراسیک: قلمرو سرنگون”، “ناممکن” و “هیولایی فرامی‌خواند”، با به اشتراک گذاشتن تصویری از پای برهنه‌اش در شبکه‌های اجتماعی، نوشت: “نمی‌دانم چگونه باید از این سرزمین فوق‌العاده و مردم عزیزش که پذیرای من در یک سال و نیم گذشته بودند قدردانی کنم.”

“جد بروفی” که در فیلم “دو برج” بازی کرده در بخش نظرات این پست بایونا می‌نویسد: “انسان به اینجا آمدی و هابیت می‌روی. پیش می‌آید. همیشه از بازگشت تو استقبال خواهد شد.”

در ماه اکتبر گزارش شد که سازندگان سریال “ارباب حلقه‌ها” به دنبال بازیگرانی‌اند که از بازی در صحنه‌های جنسی معذب نمی‌شوند. این گزارش‌ها سبب شد که هواداران از شباهت این سریال با “بازی تاج‌وتخت” ابراز نگرانی کنند. یکی از کاربران توییتر می‌نویسد: “من با محتوای برهنه مشکلی ندارم… اما نه برای “ارباب حلقه‌ها”. سریال “بازی تاج‌وتخت” این نیاز ما را برطرف کرد. برهنگی نباید به [آثار] تالکین نزدیک شود.”

“نازنین بنیادی”، “رابرت آرامایو”، “اووین آرتور”، “تام باج”، “موروید کلارک”، “اسماعیل کروز کوردووا”، “اما هورواث”، “مارکلا کاوانا”، “جوزف مال”، “تایرو موهافیدین”، “سوفیا نام‌وت”، “مگان ریچاردز”، “دیلن اسمیت”، “چارلی ویکرز”، “دنیل ویمن”، “سینتیا رابینسون”، “ماکسیم بالدری”، “ایان بلک‌برن”، “کیپ چپمن”، “آنتونی کرام”، “ماکسین کانلیف”، “تریستان گراول”، “سر لنی هنری”، “توسیتا جایاسوندرا”، “فابین مک‌کالم”، “سایمون مرلز”، “جف مورل”، “پیتر مولان”، “لوید اوون”، “آگستس پرو”، “پیتر تیت”، “الکس تارانت”، “لیون وادهام”، “بنجامین واکر” و “سارا زوانگوبانی” از جمله بازیگران فصل اول “ارباب حلقه‌‌ها” خواهند بود.

انتظار می‌رود سریال “ارباب حلقه‌ها” در سال ۲۰۲۱ از آمازون پرایم ویدیو پخش شود.

سریال ارباب حلقه‌ها,ارباب حلقه ها
منبع: ایران آرت
ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of