«رابرت پتینسون» بازیگر نقش «بتمن» کرونا گرفت

با ابتلای «رابرت پتینسون» بازیگر نقش اصلی فیلم «بتمن» به ویروس کرونا، فیلمبرداری این فیلم ابرقهرمانی در بریتانیا متوقف شد.

کمپانی برادران وارنر در بیانیه ای اعلام‌کرد «رابرت پتینسون» بازیگر معروف آمریکایی فیلم سینمایی «بتمن» به علت مثبت شدن تست کرونا (corona) هم اکنون و بر اساس پروتکل های بهداشتی در قرنطینه به سر می برد و فیلمبراری این فیلم که در بریتانیا در حال پیگیری بود به صورت موقت تعطیل شده است.

فیلم «بتمن» قبل از این نیز به بعد از چند هفته فیلمبرداری به دلیل شیوع ویروس کرونا ناگزیر شده بود برای چند ماه فرآیند فیلمبرداری خود را متوقف کند و اخیرا تولید این فیلم ابرقهرمانی از سر گرفته شده بود. تقریباً حدود سه ماه از فیمبرداری «بتمن» باقی مانده و سازندگان آن امیدوارند این ساخت این فیلم تا پایان سال میلادی جاری به پایان برسد.

ابتلای رابرت پتینسون به کرونا,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

در فیلم «بتمن» که کارگردانی آنرا «مت ریوز» بر عهده دارد «رابرت پتینسون» در نقش اصلی بازی کرده و اول اکتبر ۲۰۲۱ برای اکران این فیلم در نظر گرفته شده است.

ساخت بسیاری از پروژه های بزرگ سینمایی به علت بحران جهانی ویروس کرونا متوقف شد و اخیرا چندین پروژه فیلمبرداری خود را از سر گرفته اند. فیلم «دنیای ژوراسیک: دومینیون» اولین پروژه سینمایی بزرگ بود که از ماه جولای فرآیند تولید خود را بار دیگر در استودیو پاینوود از سرگرفته و کمپانی یونیورسال که ساخت جدیدترین قسمت از مجموعه فیلم های «ژوراسیک» را بر عهده دارد تمهیدات گسترده و بسیار پرهزینه ای را برای محافظت از عوامل این فیلم در حین فرآیند ساخت ایجاد کرده که از آن جمله میتوان به اجاره کامل یک هتل برای عوامل این فیلم سینمایی برای مدت ۲۰ هفته اشاره کرد.

منبع: ایسنا

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of