رابرت دنیرو بازیگر فیلم انتقام‌جویانه شد

رابرت دنیرو در سن ۷۷ سالگی هم چنان خستگی ناپذیرانه به بازیگری ادامه می دهد. او سال پیش در فیلم های «ایرلندی» و «جوکر» ظاهر شد. ولی حتی در عصر حکمرانی کووید- ۱۹ وقتی چرخ صنعت فیلمسازی به سختی می چرخد، دنیرو از پا ننشسته و امسال فیلم «جنگ با پدربزرگ» را عرضه کرده و قرار است بزودی در دو فیلم پرستاره« قاتلین ماه گل» و «گوچی» «ریدلی اسکات» جلوی دوربین رود. او که این روزها پرکارتر از همیشه بنظر میرسد به تازگی به فیلم «مرا در رودخانه بشوی» هم ملحق شده است.

دنیرو در این فیلم در مقابل «کلسن بیکر» و «جان مالکوویچ» بازی می کند. کارگردانی فیلم به «رندال امت» سپرده شده تا داستانی با بازی بیکر در نقش یک معتاد به مواد مخدر روایت کند که می خواهد از موادفروشی انتقاد بگیرد که باعث مرگ نامزدش شده است.

امت می گوید: «از همکاری دوباره با دنیرو پس از چندین پروژه از جمله «ایرلندی» به عنوان تهیه کننده بسیار خوشحالم. قدردان او هستم که از من بعنوان یک فیلمساز حمایت می کند. کلسن همیشه انتخاب اول من برای بازی در این فیلم بوده و جان یکی از الگوهای من از زمان کودکی است. همکاری با آنها رؤیایی بود که به حقیقت پیوست.»

«مرا در رودخانه بشوی» قرار است از ماه نوامبر فیلمبرداری شود. ولی قبل از آنکه امت تولید این پروژه را شروع کند باید «نیمه شب در سوئیچ گرس» را بعنوان نخستین فیلم بلندش به اتمام برساند. فیلمبرداری این پروژه در ماه مارس متوقف شد ولی به تازگی دوباره شروع شده و انتظار میرود بزودی به پایان برسد.

رابرت دنیرو در فیلم Wash Me In The River,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان
منبع: تسنیم
ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of