دامینیک پرسل: فصل ششم سریال فرار از زندان در حال تولید است

ستاره سریال “فراز از زندان” تائید کرد که فصل ششم این سریال محبوب و پرطرفدار ساخته خواهد شد.

 دامینیک پرسل ستاره ی “فرار از زندان” می گوید فصل ششم سریال ساخته خواهد شد. این بازیگر که نقش “لینکلن باروز” را بازی کرده، در صفحه ی اینستاگرامش با ارسال پیامی مرموز تائید کرده است که فصل ششم “فرار از زندان” در شبکه ی فاکس در حال توسعه است.

پرسل می نویسد: “شایعه شماره ۱. پیر شده ام. بله. ۵۰ ساله شده ام… شایعه ۲. طاس هستم. نه، یک کله پر از مو دار؛ مردم می خواهند بتراشمش. شایعه ۳. آیا فصل [جدید] سریال ساخته می شود. بله…” او در پایان اضافه می کند: “شایعه شماره ۴. آیا انسان ها را دوست دارم؟ نه. همه را با هم نه. قطعاً نه.”

پرسل در پیام مرموز دیگری در شبکه اجتماعی اینستاگرام از #اکتبر استفاده کرده بود تا احتمالاً وعده ی زمان تائید فصل ششم را بدهد. این بازیگر متولد انگلستان در خصوص فصل احتمالی بعدی گفته بود: “مدام از من می پرسند فصل ششم “فرار از زندان” چه زمانی ساخته خواهد شد. تنها می توانم این قول را بدهم. همه ی ما توافق کرده ایم که اگر داستان درخوری وجود داشته باشد ساخته خواهد شد.”

فصل ششم فرار از زندان,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

او اضافه می کند که نت فلیکس به شدت به دنبال محتوای جدید است و می گوید این ویروس سبب شده بر روی “فرار از زندان ۶” تمرکز کند و بسیار خوش بین است که با فاصله گیری اجتماعی و توصیه های کارشناسان بر این” رویداد فاجعه بار و بی سابقه” غلبه کنیم.

این در حالی است که دیگر افراد مشارکت کننده در تولید سریال اظهاراتی متفاوت بیان کرده بودند.” چارلی کولیر” مدیر عامل فاکس اینترتینمنت در سال ۲۰۱۹ گفته بود که شبکه برنامه ای برای بازگشت سریال ندارد: “در حال حاضر هیچ برنامه ای برای احیای “فرار از زندان” یا دیگر عناوین وجود ندارد، ولی اگر نویسندگان داستانی تحویل دهند که به نظرشان زمان درستی برای روایت آن است، ما آماده ی گوش دادن خواهیم بود زیرا به این عناوین افتخار می کنیم و خوشحالیم که در اختیار ما قرار دارند.”

منبع: ایران آرت

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of