جزییات بدرقه زنده یاد چنگیز جلیلوند/کرونا« دوبله» را تهدید می کند؟

شهراد بانکی دوبلور و مدیر روابط عمومی انجمن گویندگان و سرپرستان گفتار فیلم در گفتگو با  مهر درباره تشییع پیکر زنده یاد چنگیز جلیلوند گفت :هماهنگی با خانه سینما برای خاکسپاری زنده یاد جلیلوند در قطعه هنرمندان انجام شده است و ایشان در این قطعه به خاک سپرده خواهد شد.

او در مورد زمان تشییع جلیلوند نیز گفت :دختر زنده یاد جلیلوند خارج از ایران است و منتظریم تا یکی دو روز دیگر به ایران بازگردد و آن وقت درباره زمان خاکسپاری زنده یاد جلیلوند تصمیم گیری خواهد شد.

این گوینده اضافه کرد:درباره نحوه برگزاری مراسم تشییع پیکر زنده یاد جلیلوند نیز باید دید پروتکل ها به چه صورت خواهد بود چون خاکسپاری در بهشت زهرا نیز با محدودیت هایی انجام می شود.

مدیر روابط عمومی انجمن گویندگان و سرپرستان گفتار فیلم در بخش دیگر درباره رعایت ملاحظات بهداشتی در استودیوهای دوبله صداوسیما و احتمال در معرض ابتلاء بودن سایر هنرمندان این حوزه گفت :از زمان شیوع کرونا مراقبت ها به صورت کامل انجام می شود. میکروفن ها ضدعفونی و میزها روکش می شود. حداکثر هم ۲ نفر در استودیو حضور دارند و کارها را دوبله می کنند.

بانکی درباره وضعیت دیگر پیشکسوت های دوبله در دوران شیوع کرونا عنوان کرد :برخی از گویندگان باسابقه و پیشکسوت همچون منوچهر اسماعیلی، خسرو خسروشاهی، ناصر طهماسب و… این روزها کار نمی کنند اما مرحوم جلیلوند همچنان در استودیوهای بیرون از صداوسیما و یا در آموزشگاه کار می کرد.

او در پایان خاطرنشان کرد:در این مدت چندین نفر از دوبلورها مبتلا به کرونا شده اند اما بعد هم بهبود یافته اند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of