جانی دپ دیگر در نقش جادوگر تاریکی در« هیولاهای شگفت انگیز » بازی نمی کند

جانی دپ بازیگر سرشناس سینما دیروز جمعه اعلام کرد دیگر بخشی از مجموعه فیلم های« هیولاهای شگفت انگیز » نخواهد بود.

او خاطرنشان کرد:می خواهم بدانید از سوی برادران وارنر از من خواسته شد تا از نقشم گرینوالد در« هیولاهای شگفت انگیز » استعفا بدهم و من هم به خواست آن ها احترام گذاشتم و با آن درخواست موافقت کردم.

دپ در اینستاگرام خود این مطلب را به هوادارانش خبر داد. این استعفا از مجموعه اسپین آف های« هری پاتر» چند روز پس از آن رخ داد که او در دعوی حقوقی علیه روزنامه« سان» در دادگاه شکست خورد. این نشریه با انتشار مطلبی در سال ۲۰۱۸ ادعا کرده بود که وی همسرش را کتک می زد.

برادران وارنر جدا شدن دپ از این مجموعه را تأیید و اعلام کرد در قسمت سوم بازیگر دیگری در این نقش ظاهر می شود. این استودیو همچنین زمان اکران فیلم بعدی را عقب انداخت و در حالیکه قرار بود قسمت سوم نوامبر ۲۰۲۱ راهی سینماها شود اعلام کرد تابستان ۲۰۲۲ شاهد اکران آن فیلم در سینماها خواهند بود.

در بیانیه کمپانی آمده است:جانی دپ از ادامه های« جانوران شگفت انگیز » جدا خواهد شد. ما از جانی برای همکاری در این فیلم ها تا امروز قدردانی می کنیم.« جانوران شگفت انگیز ۳» اکنون در دست تولید است و نقش« گلرت گریندل والد» با بازیگر دیگری ارائه می شود.

دپ در پیامش ضمن تشکر از هوادارانش گفته است:می خواهم بگویم حکم سوررآل دادگاه بریتانیا تغییری در نبرد من برای گفتن حقیقت ایجاد نمی کند و تأیید می کنم که به این حکم اعتراض خواهم کرد. تصمیم من قطعی است و قصد دارم ثابت کنم که اتهامات مطرح شده علیه من صحت نداشته اند. زندگی و بازیگری من با این لحظه در تاریخ تعریف نخواهد شد.

« جانواران شگفت انگیز » پیش درآمدی بر ماجراهای هری پاتر است و قرار است در ۵ فیلم تصویر شود. دپ اواخر سال ۲۰۱۶ به این مجموعه پیوست و در فیلم ۲۰۱۸ نیز نقشش را تکرار کرد. همان زمان هم بازیگری فیلم مناقشه برانگیز شد و هواداران امبر هرد همسر سابق وی اعتقاد داشتند به دلیل خشونت خانگی، باید مانع بازی وی در این فیلم شد. در آن مقطع رولینگ نویسنده داستان و فیلمنامه و کمپانی وارنر برادرز از دپ دفاع کرده بودند.

منبع: مهر

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of