ثبت کیانو ریوز در تقویم‌ها/ تلاش جالب هواداران ستاره ‘ماتریکس’

در حالی که اواخر هفته پیش اعلام شد “ماتریکس ۴” به کارگردانی لانا واچوفسکی از سوی کمپانی برادران وارنر در تاریخ ۲۱ ماه می ۲۰۲۱ راهی سینماها می‌شود و در عین حال همزمان فیلم بسیار مورد توجه “جان ویک ۴” نیز از سوی لاینزگیت قرار است در همان روز راهی سینماها شود، حالا برای هواداران بازیگر این ۲ فیلم این سوال مطرح شده که چرا نباید این روز پر از کیانو ریوز به نام خود او در تقویم ثبت شود؟

به دنبال هم‌زمانی تاریخ اکران این ۲ فیلم هواداران کیانو ریوز بلافاصله دست به کار شدند و درخواست کرده‌اند که این روز به نام وی شود.

این در حالی است که بیش از صد هزار نفر خواسته‌بودند که این بازیگر به عنوان شخصیت سال تایم انتخاب شود.

تصورش سخت نیست که هواداران این بازیگر ۵۵ ساله با خرید دو بلیت در یک روز بخواهند او را در هر دو فیلم تماشا کنند.

به گزارش سینما بلند، البته این احتمال وجود دارد که “جان ویک: بخش ۴” تصمیم بگیرد تاریخ اکران خود را تغییر بدهد. دو هفته پیش گزارش شده بود که فیلمنامه قسمت چهارم این مجموعه اکشن پر از آدم‌کشی هنوز نوشته نشده و کیانو ریوز بین سه فرنچایزی که در حال حاضر در برنامه خود دارد به مشکلات زمانی برخورده است.

بعد از اینکه قسمت سوم “جان ویک” توانست در فصل بهار در باکس‌آفیس جهانی ۳۲۶ میلیون دلار بفروشد، ساخت قسمت چهارم فیلم مطرح شد.

در هر حال استودیوها تاریخ‌های اکران را همیشه عوض می‌کنند. اگر لاینزگیت در فیلمنامه “جان ویک” بعدی هنوز به جایی که می‌خواهد نرسیده باشد و بازگشت “ماتریکس” هم ممکن باشد که موفقیت آن را به خطر بیندازد؛ امکان تغییر تاریخ اکران آن وجود دارد.

به نظر می‌رسد “ماتریکس ۴” سریع‌تر از “جان ویک۴” ساخته شود زیرا کیانو ریوز گفته فیلمنامه لانا واچوفسکی را خوانده و بازیگران هم انتخاب شده‌اند. در قسمت چهارم “ماتریکس” کیانو ریوز و کری آن-ماس دوباره با لانا واچوفسکی به عنوان کارگردان دنیای ماتریکس را زنده می‌کنند. یحیی عبدالمتین دوم، جسیکا هنویک و نیل پاتریک هریس دیگر بازیگرانی هستند که در این قسمت دیده خواهند شد.

استودیو برادران وارنر چهارشنبه هفته پیش اعلام کرد قسمت چهارم “ماتریکس” که هنوز عنوانی برایش انتخاب نشده، ۲۱ می ۲۰۲۱ اکران می‌شود.

با توجه به بازگشت کیانو ریوز با این دو فیلم اکشن، به نظر می‌رسد تابستان سال آینده هم سال بزرگی برای این بازیگر باشد. این در حالی است که صدای وی به زودی در نقش تاج خروس در “فیلم باب اسفنجی” شنیده خواهد شد که قرار است ۲۲ می ۲۰۲۰ راهی سینماها شود. گفته شده وی در “سایبرپانک ۲۰۷۷” هم نقش جانی سیلورهند را بازی کرده و شایعه حضور او در “سریع و خشن” بعدی هم شنیده شده است.


منبع:iranart.ir


 

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of