تولید فیلم «پینوکیو» نهایی شد/ تام هنکس در نقش پدر ژپتو

تام هنکس در حال مذاکره با دیزنی است تا در نقش پدر ژپتو در نسخه جدید «پینوکیو» ظاهر شود.

تام هنکس مذاکرات اولیه با دیزنی را آغاز کرده است تا در نقش ژپتو برای فیلم «پینوکیو» این کمپانی بازی کند.

نخستین خبر در باره این پروژه در سال ۲۰۱۸ مطرح شد و این که رابرت زمکیس برای کارگردانی نسخه زنده انیمیشن «پینوکیو» انتخاب شده و تام هنکس هم بازیگر این نقش خواهد بود.

با عملی شدن این پروژه بار دیگر زمکیس و تام هنکس که سال ۱۹۹۴ با «فارست گامپ»، سال ۲۰۰۰ با «دور افتاده » و سال ۲۰۰۴ با «قطار سریع السیر قطبی» با هم همکاری کرده بودند، در یک پروژه همراه می شوند.

نسخه اوریجینال «پینوکیو» سال ۱۹۴۰ توسط والت دیزنی تهیه شده که با اقتباس از رمان کودکانه «ماجراهای پینوکیو» نوشته کارلو کولدی شکل گرفته بود.

داستان این کتاب بر آدمک چوبی به نام «پینوکیو» متمرکز است که توسط نجاری به نام ژپتو ساخته می شود و بعد توسط یک پری مهربان در بدنش جان دمیده می شود.

تام هنکس,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

کریس واتس در حال نوشتن فیلمنامه این فیلم است. او همچنین از تهیه کنندگان فیلم هم هست.

تام هنکس قرارداد بازی در نقش کلنل تام پارکر را امضاء کرده که مدیر برنامه های الویس پریسلی بود و او هنگام بازی در این فیلم در استرالیا همراه همسرش ریتا ویلسون به ویروس کرونا (corona) مبتلا شد.

از جدیدترین نقش آفرینی های هنکس میتوان به بازی در «سگ تازی» درامی در مورد جنگ جهانی دوم اشاره کرد که جولای در اپل تی وی پلاس به نمایش درآمد.

هنکس ۶ بار نامزدی اسکار را کسب کرده است و جدیدترین آن ها برای بازی در «یک روز زیبا در محله» بود که در جوایز اسکار ۲۰۲۰ کسب شد.

منبع: مهر

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of