تاریخ‌ جدید اکران «مرد عنکبوتی» و «دکتر استرنج» اعلام شد

دنباله فیلم سینمایی «دکتر استرنج» با نقش آفرینی بندیکت کمبربچ به عنوان دومین فیلم مستقل این شخصیت ابرقهرمانی، ۷ ماه دیرتر از تاریخی که پیش از این اعلام شده بود و در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۲۲ (۵ فروردین ۱۴۰۱) اکران می‌شود.

این فیلم سینمایی با بازی بندیکت کمبربچ و کارگردانی سم ریمی، به دلیل پاندمی کرونا از اکران در می‌ سال ۲۰۲۱ به اوایل نوامبر آن سال تغییر پیدا کرده بود.

کمپانی دیزنی علاوه بر دکتر استرنج، اکران فیلم «ثور:عشق و تندر» دیگر فیلم محبوب خود را از ۱۸ فوریه ۲۰۲۲ ، به ۱۱ فوریه تغییر داده است. دیزنی در یک ماه اخیر هم مجبور شده چندین عنوان سینمایی دیگر خود از جمله «مولان» و «بیوه سیاه» را به عقب اندازد.

اکران سینمایی جدید «مرد عنکبوتی» نیز چهار ماه عقب افتاده و از ۱۶ ژوئیه به ۵ نوامبر سال آینده میلادی رسیده است. قرار بود دنباله دیگری نیز از انیمیشن برنده اسکار «مرد عنکبوتی به درون دنیای عنکبوتی» در تاریخ ۸ آوریل ۲۰۲۲ اکران شود که اعلام شد، هفتم اکتبر همان سال در سینما‌ها نمایش داده خواهد شد.

فیلم سینمایی «مرد عکبوتی:دور از خانه» با نقش آفرینی تام هالند یکی از موفق‌ترین فیلم‌های سال ۲۰۱۹ بود که با فروشی ۱.۱۳ میلیارد دلاری به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ کمپانی سونی تبدیل شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of