بازگشت «تام و جری»‌ به پرده سینما/ اکران لایو اکشن جدید برادران وارنر در سال ۲۰۲۱

موش و گربه محبوب همه ماجراهای شان را به نیویورک سیتی می برند. شرکت برادران وارنر تریلری جدید برای فیلم لایو اکشن جدید «تام و جری» که قرار است ۲۰۲۱ اکران سینمایی شود، منتشر کرد.

در این فیلم طراحی انیمیشن شخصیت های اصلی یعنی تام و جری تقریبا به سبک سریال انیمیشن تلویزیونی اصلی انجام شده است، ولی فیلم از بازیگران زنده استفاده می کند و داستان آن در دنیای واقعی به وقوع می پیوندد.

در فیلم کلویی گریس مورتز نقش یک برنامه ریز را بازی می کند که از سوی هتلی استخدام می شود تا برنامه یک عروسی را بریزد. همچنین از او خواسته می شود یک موش آزاردهنده یعنی جری را از سالن دور کند. این موش اخیراً در دیوارهای هتل زندگی می کند.

فیلم توسط کوین کاستلو بر پایه شخصیت های کلاسیک جوزف باربرا و ویلیام هانا نوشته شده و داستان رقابت چند دهه ای این ۲ شخصیت را زنده می کند، چون تام هم برای کمک در دور کردن جری پیش از تاریخ عروسی وارد داستان می شود. تام دوباره برنامه های متعددی برای گیر انداختن جری می ریزد که منجر به خشونت کارتونی و بارها و بارها شکست خوردن او می شود.

ولی ۲ دشمن بزودی متوجه میشوند باید با شخصیت مورتز همکاری کنند چون کارکنان هتل دارند علیه هر سه نفرشان فعالیت می کنند.

لایو اکشن تام و جری,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

این فیلم جدیدترین بخش از تاریخچه هشت دهه ای پروژه های «تام و جری» است که نخستین بار در سال ۱۹۴۰ با چند قسمت کوتاه روی آنتن رفت. تا امروز ۱۶۴ انیمیشن کوتاه، چند سریال تلویزیونی و چند فیلم در ارتباط با «تام و جری» ساخته شده است.

در فیلم جدید مایکل پنیا، راب دلینی، کالین جوست و کن جانگ نقش آفرینی می کنند. تیم استوری فیلم را کارگردانی کرده و کریس دوفاریا تهیه کننده آن است.

منبع: مهر

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of