اعلام تاریخ اکران قسمت جدید فیلم «مکس دیوانه»

«مکس دیوانه: فیوریوسا» با بازی به نویسندگی و کارگردانی «جورج میلر» و با حضور «آنا تیلور-جوی» در نقش اصلی  بر اساس اعلام کمپانی برادران وانر از ۲۳ ژوئن ۲۰۲۳ اکران سینمایی می‌شود. 

«مکس دیوانه: فیوریوسا» دنباله‌ای پیش نگرانه بر فیلم «مکس دیوانه: جاده خشم» محصول ۲۰۱۵ میلادی است. 

«مکس دیوانه: جاده خشم» که چهارمین قسمت از مجموعه فیلم‌های «مکس دیوانه» به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی «جورج میلر» بود در سال ۲۰۱۵ و با بازی «تام هاردی» و «شالیز ترون» در نقش‌های اصلی به سینما آمد. این فیلم در اسکار ۲۰۱۵ در ۱۰ بخش نامزد کسب جایزه بود که در نهایت شش مجسمه اسکار را به خانه برد. 

قسمت جدید مکس دیوانه,زمان اکران فیلم مکس دیوانه

اولین قسمت از فیلم «مکس دیوانه» در سال ۱۹۷۹ ساخته شد و «مل گیبسون» جوان را که نقش اصلی آن را بر عهده داشت به اوج شهرت رساند. «گیبسون» در سال‌ ۱۹۸۲ در «مکس دیوانه ۲» و در سال ۱۹۸۵ در «مکس دیوانه: فراتر از طوفان» در نقش اصلی این مجموعه مقابل دوربین رفت اما در «مکس دیوانه: جاده خشم» جدیدترین قسمت این فیلم که در سال ۲۰۱۵ ساخته شد «تام هاردی» ایفاگر نقش اصلی بود.

همچنین فیلم «رنگ ارغوانی» به کارگردانی «بلیتز بازاول» و تهیه کنندگی «اوپرا وینفری» و «استیون اسپیلبرگ» که اقتباسی جدید از نمایش برنده جایزه  تونی  در سال ۱۹۸۵ است، نیز از تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۲۳ در سینماها رونمایی می‌شود. نسخه اصلی فیلم سینمایی «رنگ ارغوانی» را «اسپیلبرگ» در دهه ۸۰ میلادی ساخته بود.

کمپانی برادران وارنر مدتی قبل اعلام کرد فیلم‌های سال ۲۰۲۱ خود از جمله «ماتریکس ۴»، «تل ماسه» و «جوخه انتحار» را به سبب شیوع ویروس کرونا و ادامه بحران سینما به طور همزمان در سالن‌های سینما و سامانه نمایش آنلاین «HBO Max» عرضه خواهد کرد و این تصمیم با انتقادات فراوانی از گوشه و کنار هالیوود همراه شد. 

منبع: ایسنا

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of