آرنولد شوارتزنگر بازیگر یک سریال جاسوسی شد

سرویس استریمینگ نتفلیکس توانست در مزایده در برابر چند نهاد دیگر پیروز شود و حقوق رسمی سریال ماجراجویی جاسوسی جهانی با بازی آرنولد شوارتزنگر را از اسکای‌دنس تلویژن و خالق آن نیک سانتورا بخرد. این سریال که هنوز عنوانی برایش انتخاب نشده حول محور شخصیت یک پدر با نقش‌آفرینی شوارتزنگر و دخترش با بازی مونیکا باربارو می‌گردد.

ستاره «ترمیناتور» و فرماندار سابق کالیفرنیا همچنین یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال خواهد بود که در عین حال نخستین نقش‌آفرینی اصلی تلویزیونی او نیز هست.

شوارتزنگر رابطه کاری قدرتمندی با اسکای‌دنس دارد که تهیه‌کننده ۲ فیلم آخر «ترمیناتور» و همچنین فیلم «سرنوشت تیره» بود. سانتورا که تا به حال «جک ریچر» به تهیه‌کنندگی آمازون و اسکای‌دنس و همچنین «خطرناک‌ترین بازی» محصول کوییبی را ساخته، قراردادی با این استودیوی مستقل دارد.

اخبار این پروژه نخستین بار در آگوست منتشر شد و آن موقع شوارتزنگر وارد پروژه شده بود اما اسکای‌دنس آن را نزد خریداران بالقوه نبرده بود. باربارو بعد از آن به جمع بازیگران محلق شد.

باربارو یکی از بازیگران فصل قبلی «استامپ‌تاون» محصول ای‌بی‌سی بود. از دیگر پروژه‌های او همچنین می‌توان از «تاپ گان: ماوریک»، «جدا شدن از همدیگر» ای‌بی‌سی، «پلیس خوب» نت‌فلیکس و «عدالت شیکاگو» ان‌بی‌سی نام برد.

آرنولد شوارتزنگر,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان
منبع: مهر
ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of