جکی چان و سیلوستر استالونه در «بغداد سابق»

کارگردان «جنون سرعت» روی صندلی کارگردانی پروژه می نشیند که در آن نام آشنای فیلم های اکشن در سراسر جهان، نقش دو سرباز سابق نیروهای ویژه را بازی می کنند.

به گزارش هالیوود ریپورتر، جکی چان و سیلوستر استالونه می خواهند با یکدیگر همکاری کنند تا یک فیلم اکشن بسازند.

اسکات وائو که فیلم «جنون سرعت» را کارگردانی کرد، در حال حاضر در حال مذاکره به سر می برد تا فیلم «بغداد سابق» یا «Ex-Baghdad» را کارگردانی کند؛ یک پروژه اکشن که در آن چان و استالونه نقش های اصلی را ایفا خواهند کرد.

کمپانی تلنت اینترنشنال قرار است مسئولیت تامین سرمایه فیلم را بر عهده بگیرد. چان، هانس کانوسا، ازموند رن و جو تم تهیه کنندگان این پروژه خواهند بود.

داستان این پروژه حول محور دو سرباز سابق نیروهای ویژه می گردد که باید گروهی از شهروندان غیرنظامی را در سراسر «بزرگراه مرگ» بغداد اسکورت کنند تا آن ها به قسمتی امن در منطقه سبز برسند.

بودجه ساخت فیلم «بغداد سابق» حدود ۸۰ میلیون دلار است که منابع می گویند یکی از بزرگترین بودجه هایی است که تا به حال به یک پروژه ساخت کشور چین تخصیص داده شده است. با این حال، مخاطبان هدف این پروژه مخاطبان بین المللی هستند: چان یکی از شناخته شده ترین و پرفروش ترین نام های صحنه بین المللی است و استالونه هم یکی دیگر از چهره هایی است که تا به حال با فیلم هایش توانسته بیشتر در خارج از ایالات متحده فروش داشته باشد.


منبع: روزنامه بانی‌فیلم

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

2 نظرات on "جکی چان و سیلوستر استالونه در «بغداد سابق»"

  Subscribe  
Notify of
احد
Member
Member

به به
عالیه

احد
Member
Member

به به
عالیه