داریوش اسدزاده: بازیگر بودن هیچ آخر و عاقبتی ندارد!

داریوش اسدزاده بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص وضعیت فعلی خود در عرصه بازیگری گفت:هیچ برنامه‌ای برای بازگشت به بازیگری ندارم، زیرا زمان بازی کردن من تمام شده است. تا این عمر هرچه بازی کرده‌ام بس از و حضور دوباره‌ام کار بیخودی است.

وی در همین راستا ادامه داد: ترجیح می‌دهم عرصه را به جوانان واگذار کنم. البته اینطور نیست که دلتنگ بازیگری نباشم، اما اعتقاد دارم این روز‌ها زمان جوانان این مملکت در عرصه بازیگری است.

بازیگر سریال “خانه سبز” با اشاره به رونمایی جدیدترین کتاب خود افزود: این کتاب کوچک شمال سی سال خاطرات من از حضور در تئاتر است. این کتاب شامل تجربیات خودم و همچنین مشاهدات من از هنر تئاتر طی سی سال از عمر بازیگری‌ام است.

وی درباره آخرین وضعیت جسمانی خود اضافه کرد: در حال حاضر از لحاظ عمومی حالم خوب است، اما در راه رفتن کمی مشکل دارم و سخت می‌توانم پیاده روی کنم.

بازیگر بازیگر پیشکسوت سینمای ایران با تاکید بر همراهی دوستان و هنرمندان در کنار خود افزود: منزل من مثل قهوه‌خانه است. هر روز دوستان بازیگر، نویسنده و کارگردان به خانه من می‌آیند و در مورد مسائل مختلف سینما و هنر گپ می‌زنیم و خدا را شکر هیچوقت احساس تنهایی نمی‌کنم.

وی وضعیت سینمای امروز را اینگونه توصیف کرد: سینمای امروز در کل بد نیست. برخی در سینما سواد کار ندارد و می‌بینیم که آثار از فیلمنامه و کارگردانی ضعیفی تشکیل شده اند، اما در نقطه مقابل تعداد کارگردانان کاربلد سینما هم کم نیست.

اسدزاده خطاب به جوانانی که علاقمند به بازیگری هستند خاطرنشان کرد: اگر یک نوجوان و یا جوان به من بگوید می‌خواهم بازیگر شوم قطعاً می‌گویم به هیچ وجه سمت بازیگری نروید، زیرا بازیگری هیچ آینده و عاقبتی ندارد. بازیگری تنها و تنها عشق است، اما اگر خیال می‌کنید می‌توانید با بازیگر شدن خرج زندگی را تامین کنید اشتباه کرده اید. از نظر من جوانان اول شغلی در آمدزا داشته باشند و بعد اگر خواستند سراغ بازیگری بروند.

منبع:میزان

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of