همکاری مجدد بازیگران «ماجرای نیمروز» اینبار در فیلمی طنز

Katyusha

اکران سینمای ایران در فصل داغ تابستان هم گرم تر از سایر فصل ها می شود و اکثر کارگردانان و دفاتر پخش سعی می کنند در فصل تعطیلی مدارس آثار خود را روانه چرخه اکران کنند.

در این میان سهم سینمای کمدی همیشه و در سالهای گذشته نسبت به دیگر ژانرها بیشتر بوده و این سینما به نوعی گیشه را قبضه کرده است.به همین دلیل بسیاری از کارگردانان سینمای ایران به سمت ساخت آثار کمدی رفته اند. در فهرست کارگردانان کمدی نامهایی دیده می شود که شاید تا به حال حتی یکبار هم تجربه کمدی نداشته اند اما سلطه سینمای کمدی در گیشه آنها را نیز به ساخت کمدی ترغیب کرده است. بر اساس آخرین تصمیمات شورای صنفی نمایش قرارداد فیلم “کاتیوشا” به کارگردانی علی عطشانی نیز به ثبت رسید و این فیلم به زودی به چرخه اکران اضافه می شود.

فیلمبرداری کاتیوشا که در ژانر کمدی ساخته شده و به نوعی یکی از پربازیگرترین فیلم های سینمای سال ۹۷ محسوب می شود بهمن‌ماه سال ۹۶ در مشکین دشت استان البرز آغاز شد، در لوکیشن‌های مختلفی از جمله مشکین دشت استان البرز، قطعه شهدای بهشت زهرا، خیابان جیحون، شهرک غرب و… فیلمبرداری شد و اواخر اسفندماه با فیلمبرداری سکانس‌هایی در فرودگاه امام خمینی (ره) به پایان رسید.

هادی حجازی فر و احمد مهرانفر بازیگران اصلی این فیلم سینمایی را تشکیل می دهند. این دو پیش از این در فیلم سینمایی “ماجرای نیمروز” تجربه بسیار موفقی را با یکدیگر تجربه کرده اند. علاوه بر حجازی فر و مهرانفر، میترا حجار، لیلا اوتادی، ارژنگ امیرفضلی، بیژن بنفشه‌خواه، نیما شاهرخ‌شاهی، قاسم زارع، خشایار راد سایر بازیگرانی هستند که در کمدی “کاتیوشا” به ایفای نقش پرداخته اند.

از نکات جالب توجه فیلم سینمایی کاتیوشا می توان به گریم متفاوت اکثر بازیگران این اثر سینمایی اشاره کرد. به نوعی که مهرانفر، بنفشه خواه و حجازی فر تاکنون هیچگاه با چنین چهره ای در سینما ظاهر نشده اند. در خلاصه داستان فیلم سینمایی “کاتیوشا” آمده است: من اگر بخوام توی زندگیم موفق باشم حتما نباید اونجوری به زندگی نگاه کنم که تو نگاه می‌کنی. انتظار می رود با توجه به مضمون کمدی و همینطور تعداد بازیگران مطرح و صاحب سبکی که عطشانی دور یکدیگر جمع کرده تابستان سینمای ایران شاهد حضور کمدی بفروش دیگری در گیشه باشد.

منبع:سرپوش

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of