ادامه‌دار شدن یک ابرقهرمان پرفروش/ شزم۲ ساخته می‌شود

به گفته زکری لی وای، بازیگر نقس اصلی در قسمت اول فیلم سینمایی “شزم” اعلام کرد فیلمبرداری دنباله این پروژه از نیمه سال ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد. این فیلم سینمایی تحت هدایت فیلمساز جدیدی به نام والتر هامادا ساخته خواهد شد وبه نظر می‌رسد آینده دنیای سینمایی دی سی دچار تحولاتی شود.

زکری همچنین با ارائه جزئیات بیشتری از این فیلم سینمایی گفت که نوشتن فیلمنامه این فیلم هم اکنون آغاز شده و در تابستان یا پاییز سال آینده ساخت آن نیز شروع خواهد شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، یکی از این مشکلات کمپانی کاهش بودجه فیلم است که این ایده را برای قسمت اول فیلم سینمایی “شزم” پیاده کردند. اما این حرکت با وجود اینکه یک حرکت نبوغی محسوب می‌شد نظرات انتقاد آمیز مردم و منتقدین را به همراه داشت که در نهایت به فروش ۳۶۳ میلیون دلاری این فیلم منجر شد.

با این حال با وجود عدم موفقیت سری قبلی این فیلم گفته می‌شود دیوید سندبرگ و پیترسفران که به ترتیب کارگردان و تهیه کننده این فیلم بودند برای حضور در این فیلم علاقه نشان داده اند و احتمالا باز هم این پروژه را خواهند ساخت. با این حال پیش بینی می‌شود این فیلم سینمایی در سال ۲۰۲۱ اکران شود.

گفتنی است از این شخصیت ابر قهرمانی قرار است فیلمی دیگر به نام “بلک آدام” با بازی دواین جانسون ساخته شود که کارگردانی آن را ژاومه کویت سرا بر عهده دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of