پربیننده‌ترین سریال سال ۲۰۱۹ در بریتانیا

سرویس نت‌فلیکس فهرست محبوب‌ترین عناوین خود در میان مخاطبین بین‌المللی را منتشر کرد. مستند جایی “ناپدید شدن مدلین مک‌کن” در بریتانیا و کمدی “معمای قتل” (Murder Mystery) در استرالیا پربیننده‌ترین عناوین نت‌فلیکس بودند.

در هندوستان فیلم رمانتیک و بالیوودی “کبیر سینگ” محبوب‌ترین عنوان بود و فصل دوم دراج جنایی “بازی‌های مقدس” در صدر فهرست برترین سریال‌ها قرار گرفت. نت‌فلیکس فهرست پربیننده‌ترین عناوین در فرانسه و آلمان را هم منتشر کرده است.

این شبکه روش محاسبه‌ی بینندگانش را رسماً فاش نکرده اما به نظر می‌رسد که فهرست‌ها براساس شمار مشترکینی است که در هر کشور دست کم دو دقیقه از هر عنوان را در ۲۸ روز ابتدایی پس از انتشار مشاهده کرده‌اند. برای سریال‌ها، تنها محبوب‌ترین فصل محاسبه می‌شود و برای فیلم‌ها و سریال‌هایی که به تازگی عرضه شده‌اند، رتبه‌بندی براساس برآوردها اولیه صورت می‌گیرد.

“معمای قتل” به کارگردانی “کایل نیواچک” و نویسندگی “جیمز وندربیلت” که در ماه ژوئن عرضه شد، “۶ زیرزمینی” به کارگردانی “مایکل بی” و بازی “رایان رینولدز” و “پیمان معادی”، فصل سوم درام فراطبیعی “چیزهای عجیب” و “ایرلندی” ساخته‌ی “مارتین اسکورسیزی”، همگی در میان فهرست محبوب‌ترین عناوین بریتانیا و استرالیا حاضرند.

“ناپدید شدن مدلین مک‌کن” که داستان گمشدن کودکی بریتانیایی در خیابان‌های کشور پرتغال را بازگو می‌کند در ماه مارس عرضه شد. این فیلم توسط “کریس اسمیت” کارگردانی شد و در استودیوی پارامونت به تولید رسید.

سریال‌ “آخرت” با بازی “ریکی جرویز”، مستند “سیاره‌ی ما” با گویندگی “دیوید آتنبرو” و کمدی “آموزش جنسی” از جمله عناوین داخلی فهرست بریتانیا بودند. در فهرست هندوستان نیز عناوین داخلی پرشمارند و “۶ زیرزمینی” تنها عنوان آمریکایی ۱۰ فیلم برتر است. “آموزش جنسی” نیز پربیننده‌ترین عناوین خارجی در این کشور بود.


منبع: ۳۰نما


 

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of