نامزدهای مراسم اسکار اجازه حضور در جوایز امی را ندارند

آکادمی هنرهای تلویزیونی آمریکا اعلام‌کرد از این پس آثاری که که در جوایز اسکار نامزد شده باشند اجازه حضور در جوایز امی را نخواهند داشت.

به گزارش ایسنا به نقل از هالیوود ریپورتر، تصمیمی جدید آکادمی تلویزیون آمریکا که از جوایز امی در سال ۲۰۲۱ اعمال می شود در حالی بصورت رسمی اعلام شده است که آکادمی اسکار چند روز پیش اعلام‌کرد که بعضی فیلم های نمایش داده شده در سرویس های ویدئوی درخواستی (VOD) بصورت موقت و به علت شرایط بوجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا (corona) واجد شرایط رقابت در این جوایز سینمایی اسکار می شوند.

ممنوعیت ورود نامزدهای مراسم اسکار به جوایز امی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,جشنواره

تصمیم جدید آکادمی تلویزیون آمریکا مبنی بر عدم اجازه حضور نامزدهای اسکار در جوایز امی، بیشتر به زیان آثار مستند است و در چند سال پیش برندگان شاخه های مستند جوایز اسکار و امی در چند نوبت هم پوشانی داشتند.

آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار اواخر ماه قبل به صورت رسمی اعلام کرد برای نخستین بار و فقط برای یک سال فیلم های اکران شده در سرویس های ویدئوی درخواستی (VOD) را واجد شرایط حضور در این جوایز سینمایی قلمداد خواهد کرد، این در حالیست که قبل از این ۷ روز اکران تجاری در منطقه لس آنجلس شرط ضروری حضور در جوایز اسکار بود.

ممنوعیت ورود نامزدهای مراسم اسکار به جوایز امی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,جشنواره
منبع: ایسنا
 
ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of