سیلوستر استالونه در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری شد!

سیلوستر استالونه در حین تصویربرداری و تولید فیلم« راکی ۴» به دولف لاندگرن گفته بود که واقعاً او را بزند. نتیجه این شد که این هنرپیشه ۹ روز در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری شد!

مجموعه فیلم های سینمایی ماندگار« راکی» که در ژانر ورزشی و با مسئله بوکس بود، دیروز ۳۵ ساله شد. به خاطر یادبود این اثر هالیوود ریپورتر تعدادی از مصاحبه های قدیمی این دو بازیگر را منتشر کرد.

در قسمت چهارم فیلم راکی، لاندگرن نقش ایوان دراگو و حریف استالونه را بازی کرد. استالونه، ستاره و کارگردان این اثر که می خواست نبرد آن ها هرچه بیشتر واقعی به نظر برسد به لاندگرن گفت که می خواهد چند مشت او واقعا به صورتش برخورد کند.

استالونه در گفتگو های گذشته خود گفته بود:دولف لاندگرن من را به مدت ۹ روز به بیمارستان فرستاد. پزشکان به من گفتند این نحوه آسیب معمولاً در برخورد های رو در رو ایجاد می شود و من گفتم بله، با یک اتوبوس برخورد داشته ام.

لاندگرن نیز در مصاحبه ای درباره این حادثه گفت:تمام آنچه که انجام دادم اطاعت از دستورات بود. استالونه رئیس بود و آنچه را که به من گفته بود، انجام دادم.

در ماه سپتامبر ۲۰۲۰ بود که استالونه خاطرنشان کرد در میانه کار روی نسخه تازه کارگردانی فیلم« راکی ۴» برای سالگرد این اثر است. این بازیگر گفته بود:برای ۳۵ سالگی راکی، راکی ۴ به وسیله من یک تدوین جدید و نسخه کارگردان خواهد داشت. تا اینجا خوب پیش رفته ایم و از کمپانی MGM ممنونم که این فرصت را ایجاد است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of