سوفی ترنر: می‌خواهم به ‘بازی تاج و تخت’ برگردم/ اعلام تاریخ پخش سریال‌ها

زندگی “سوفی ترنر” پس از حضور در نقش “سانسا استارک” در سریال “بازی تاج‌و‌تخت” تغییر زیادی کرد. او در طول هشت فصل از کودکی ساده به ملکه شمال تبدیل شد. سانسا از شخصیت‌های محبوب تماشاگران بود و بسیاری امیدوار بودند تا او روی تخت آهنین بنشیند، با اینکه در نهایت شش اقلیم به “برن استارک” رسید، برخی هنوز خوشحال بودند که “سانسا” فرمانروایی شمال را بر عهده گرفت.

 تقریباً یک سال از پخش فصل آخر سریال “بازی تاج و تخت” می‌گذرد و با این حال “سوفی” در مصاحبه‌ای با مجله ال اعلام کرد که دلش برای سریال و همکارانش تنگ شده است: “من دلم برای همه چیز تنگ شده است. من واقعاً از ته دل دلم تنگ شده است. من دلم برای لباس‌ها تنگ شده است، دلم برای صحنه فیلم‌برداری تنگ شده است، دلم برای احساسم هنگام فیلم‌برداری تنگ شده است زیرا حس قدرت فوق‌العاده‌ای داشتم. دلم برای همکارانم تنگ شده است. بدون تأمل حاضرم به آن دوران بازگردم.”

در حال حاضر انتشار شایعه‌ی بارداری‌اش جنجال‌آفرین شده اما هنوز او یا “جو جوناس” این شایعات را تأیید نکرده‌اند.

تاریخ پخش سریال The 100 و استارگرل

شبکه‌ی The CW تاریخ پخش سریال جدید “استارگرل”، فصل دوم “در تاریکی” و “۱۰۰” را اعلام کرد.

سریال “استارگرل” با بازی “برک بسینجر”، “لوک ویلسون” و “ایمی اسمارت” سه‌شنبه ۱۲ می (۲۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹) پخش می‌شود و به دنبال آن اپیزود جدید سریال “فلش” (The Flash) یک روز پس از پخش از طریق سرویس دیجیتال DC Universe روی ایر خواهد رفت. اپیزودهای فصل اول سریال “استارگرل” به دنبال پخش از شبکه‌ی کابلی، از طریق پلتفرم دیجیتال رایگان شبکه‌ی CW و اپلیکیشن شبکه منتشر می‌شوند. پس از پخش اپیزود پایانی سریال “استارگرل”، تمام اپیزودها در شبکه‌های آنلاین CW در دسترس قرار می‌گیرند.

سوفی ترنر,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

به گزارش ۳۰نما، سریال “۱۰۰” پخش فصل هفتم و پایانی خود را چهارشنبه ۲۰ می (۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹) آغاز می‌کند و فصل دوم “در تاریکی” با بازی “پری متفلد” از پنجشنبه ۲۸ می (۸ خرداد ماه ۱۳۹۹) روی ایر می‌رود. براساس استراتژی جدید CW در پلتفرم‌های دیجیتال، هر یک از اپیزودهای سریال‌های جدید شبکه از جمله “بت‌وومن”، “نانسی درو”، “کیتی کین” و “استارگرل” پس از پخش از شبکه‌ی CW روی اپلیکشن و سرویس استریم رایگان شبکه قرار می‌گیرد.

شخصیت “استارگرل” که توسط “جف جانز” خلق شده، یک دختر دبیرستانی به نام “کورتنی ویتمور” است. سریال CW براساس این شخصیت تشکیل یک گروه از ابرقهرمانان به نام “عدالت جامعه‌ی آمریکا” توسط کورتنی را روایت می‌کند. علاوه بر بسینجر، ویلسون و اسمارت، “تری رومانو”، “کامرون گلمن”، “یوت مورئال”، “انجلیکا واشینگتن”، “مگ دی‌لیسی”، “نیل جکسون”، “جیک آستین واکر”، “کریستفر جیمز بیکر” و “هانتر سانسون” به ایفای نقش پرداخته‌اند.


منبع:۳۰نما


 

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of