دنباله فیلم سینمایی جنگ جهانی زد (World War Z) ساخته نمی‌شود؟

بازیگر “جنگ جهانی زد” می گوید دنباله فیلم با کارگردانی دیوید فینچر در مقطعی به تولید بسیار نزدیک شده اما احتمالاً هرگز ساخته نشود.

 اگرچه “جنگ جهانی زد” شاید بهترین فیلم تاریخ در ژانر وحشت نباشد، و یا “برد پیت” بهترین نمایش خود را در آن ارائه نکرده باشد، ولی فیلمی است که هر چند وقت یکبار فرصتی از دست رفته خوانده می شود. دنباله ی “جنگ جهانی زد” از چندین سال پیش توسط “دیوید فینچر” در حال توسعه است و “برد پیت” برای بازگشت موافق کرده، ولی هنوز هیچ اثری از پیشرفت پروژه دیده نمی شود.

“میری اینوس” ستاره ی قسمت اول به تازگی در مصاحبه با “ورایتی” از نقش خود در سریال پربیننده ی “هانا” آمازون گفته و در جواب به این سوال که پیشرفت پروژه ی به ظاهر کنسل شده ی “جنگ جهانی زد ۲” می گوید فیلم با کارگردانی “دیوید فینچر” در مقطعی به تولید بسیار نزدیک شده ولی احتمالاً هرگز ساخته نشود.

اینوس می گوید: بنظر می آید که طلسمی در کار باشد. همگی ما آماده ی ساخت فیلم بودیم. فینچر را داشتیم، فیلمنامه ی زیبایی نوشته شده بود ولی در نهایت فیلم ساخته نشد. او اضافه می کند:حیف است که این فیلم ساخته نشود. قسمت اول فیلم بسیار خوبی بود.

فیلم جنگ جهانی زد 2,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

در سال ۲۰۱۹ تائید شده بود که “جنگ جهانی زد ۲” با فینچر برای پارامونت ساخته خواهد شد، ولی بازیگران هرگز جلوی دوربین نرفتند. قسمت اول به کارگردانی “مارک فراستر” در بازارهای جهانی به موفقیت بزرگی دست پیدا کرد، هرچند یک سوم پایانی آن مجدداً فیلمبرداری شد. علی رغم اشتیاق پارامونت و هواداران برای دنباله، بنظر میرسد که استودیو در حال حاضر بر روی پروژه های دیگری از جمله “پیشتازان فضا” (Star Trek) تمرکز خواهد کرد.

منبع: ایران آرت

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of