حضور سیلوستر استالونه در فیلم «جوخه خودکشی» تایید شد

سیلوستر استالونه و جیمز گان نویسنده و کارگردان در یک فیلم دیگر با اقتباس از کمیک بوک با هم همکاری کرده‌اند.

این ۲ پیش از این با هم در «محافظان گالاکسی ۲» همکاری کرده بودند و در آن استالونه در نقش استیکر اوگارد یکی از انتقام‌جویان قدیمی یوندو بازی کرده بود.

در نوامبر ۲۰۲۰ استالونه آشکار ساخت که با «جوخه خودکشی» همکاری کرده است، گرچه هیچ جزییاتی از نقشی که برعهده داشت فاش نکرد. حالا سرانجام تایید شده که استالونه صداپیشگی نقش «شاه کوسه» را برعهده داشته است. این در حالی است که تصور عموم این بود که تایکا وایتیتی در این نقش صداپیشگی می‌کند.

دیروز با انتشار اولین تریلر رسمی فیلم روشن شد که استالونه ایفاگر این نقش است.

با این حال تنها شنیدن صدای استالونه کافی نبود و جیمز گان کارگردان در توییتر تایید کرد که بازیگر نقش راکی این شخصیت را بازی کرده است. در واقع استالونه هم یکی از چند بازیگر مهمان در این فیلم بود و تایکا وایتیتی نیز از مهمانان دیگر است.

گان علاوه بر رونمایی از تریلر، پوسترهایی اختصاصی برای شخصیت‌های فیلم منتشر کرده و توضیحاتی در مورد بازیگرانش داده است.

در هر حال شاه کوسه یکی از شخصیت‌های فیلم جدید «جوخه خودکشی» است و مارگو رابی بار دیگر در نقشی که در فیلم نخست بازی کرده بود بازگشته است. ادریس البا همچنان نقش بلاداسپورت را بازی می‌کند و جان سینا در نقش پیس‌میکر ظاهر شده است.

سیلوستر استالونه,سیلوستر استالونه در فیلم جوخه خودکشی

این فیلم دنباله مستقل «جوخه خودکشی» نسخه ۲۰۱۶ است و برخی شخصیت‌های فیم قبلی مانند هارلی کوئین با بازی مارگو رابی و آماندا والر با بازی وایولا دیویس در آن حضور دارند و شخصیت‌هایی چون ددشات با بازی ویل اسمیت و جوکر با بازی جرد لتو از آن حذف شده‌اند.

این فیلم هم در سینماها و هم در اچ‌بی‌او مکس همزمان از ۶ آگوست (۱۵ مرداد ۱۴۰۰) اکران می‌شود.

منبع: مهر 

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of