برد پیت و ساندرا بولاک همبازی شدند

سندرا بولاک در فیلم اکشن “قطار سریع‌السیر” (Bullet Train) استودیوی سونی به “برد پیت” پیوست. پیش از او ستارگان دیگری چون “جویی کینگ”، “آرون تیلور جانسون”، “لیدی گاگا”، “برایان تایری هنری”، “زازی بیتس”، “مایکل شنان”، “لوگان لرمن” و “اندرو کوجی” به این پروژه ملحق شده بودند..

“دیوید لیچ” کارگردان “هابز و شا”، “بلوند اتمی” و “ددپول ۲” بر روی صندلی کارگردانی این فیلم نشسته و نگارش فیلمنامه به “زک اولکویتس” سپرده شده است. لیچ و “کلی مک‌کورمیک” با کمپانی ۸۷نورث این فیلم را به تولید می‌رسانند.

داستان فیلم که از رمانی ژاپنی اثر “کوتارو ایساکا” اقتباس شده در مورد گروهی از آدمکش‌ها درون یک قطار سریع‌السیر در توکیو است که با یکدیگر تضاد منافع پیدا می‌کنند.

“قطار سریع‌السیر” اولین فیلم بلند مشترک بولاک و پیت است که از اوایل دهه‌ی ۹۰ میلادی به شهرت رسیدند. نزدیک‌ترین پیوند میان این دو فیلم “هشت یار اوشن”‌ (Ocean’s Eight) با بازی بولاک است که اسپین‌آفی برای “یازده یار اوشن” (Ocean’s Eleven) با بازی و تهیه‌کنندگی پیت بود.

بولاک در سال ۲۰۱۸ در فیلم “قفس پرنده” (Bird Box) نت‌فلیکس ظاهر شده و به زودی در درام بدون عنوان دیگری برای همین شبکه به کارگردانی “نورا فینگشیت” دیده خواهد شد.

برد پیت و ساندرا بولاک,همبازی شدن برد پیت و ساندرا بولاک
منبع: ایران آرت
ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of