برد پیت و آنجلینا جولی آشتی کردند؟/ بازیگر مشهور در خانه همسر سابقش

زوج سابق برد پیت و آنجلینا جولی یکی از زوج های پرحاشیه و جذاب هالیوودی محسوب می شوند. درواقع طی روز های مختل خبر هایی از اختلاف های این زوج سابق یا کنایه های گاه و بیگاهشان منتشر می شود. ولی بنظر میرسد این روز ها روابط این دو نفر تغییراتی را تجربه کرده است.

برد پیت جدیدا در خانه لس آنجلس (متعلق به همسر سابق خود، آنجلینا جولی) دیده شده است. این اولین بار، از زمان جدایی آنها در سال ۲۰۱۶ است که برد پیت وارد خانه همسر خود می شود. این دو نفر بعد از جدایی هرگز در خانه مشترکشان نبوده اند.

بر اساس گزارش های جدید، روز قبل برد پیت، دو ساعت در خانه همسر سابق خود ماند و سپس با موتورسیکلتش عازم خانه خود شد. یکی از دیگر مواردی که بیشتر مورد توجه قرار گرفت تیپ برد پیت بود که با یک کاپشن بهاری همراه شده است. گویی پیت برای یک بازدید دوستانه از یک دوست صمیمی ناگهان تصمیم گرفته سوار موتور خود شده است و راهی خانه دوست خود شده است.

برد پیت و آنجلینا جولی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

خانه های این زوج سابق فقط ۱۰ دقیقه از هم فاصله دارد. در نوامبر سال گذشته، جولی گفته بود که ترجیح می دهد در خارج از کشور زندگی کند و به محض این که فرزندانش ۱۸ ساله شوند، این کار را می کند، ولی اکنون باید جایی را انتخاب کند که به پدرشان نزدیک باشند. این زن و شوهر سابق شش فرزند دارند.

افزون بر این ها مدتی است که شایعاتی پیرامون روابط عالیه شوکت و برد پیت مطرح شده است. با این وجود عالیه شوکت در مصاحبه اخیر بیان کرد: «ما دوستی صمیمانه نداریم. ما فقط دوستیم و گهگاهی به دلیل نزدیکی خانه های خود با یکدیگر ملاقات داریم. همه درباره روابط من کنجکاوند. دوستانم از من می پرسند چه خبر است؟ و برای من عکس هایی ارسال کردند. ولی هیچ خبری نیست.»

منبع: انتخاب

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of