بازیگران سرشناس در «به بالا نگاه نکن» جمع شدند/ از دی‌کارپریو و کیت بلانشت تا جنیفر لارنس و آریانا گرانده

جمعی از بازیگران طراز اول سینمای جهان در تازه ترین فیلم آدام مک کی ایفای نقش خواهند کرد، فیلمی که داستان جالبی هم دارد.

نت فلیکس و آدام مک کی بازیگران طراز اولی برای یکی از پرستاره ترین فیلم های چندین سال اخیر معرفی کردند. در فیلم “به بالا نگاه نکن” “لئوناردو دی کاپریو”، “کیت بلانشت” ، “جونا هیل”، “هیمش پاتل”، “تیموتی شلمی”، “آریانا گرانده”، “کید کادی”، “متیو پری”، “مریل استریپ” و “تومر سیسلی” به “جنیفر لارنس” و “راب مورگان” پیوسته اند.

مک کی نویسنده، کارگردان و تهیه کننده ی این فیلم خواهد بود. “به بالا نگاه نکن” داستان دو ستاره شناس را دنبال می کند که توری مطبوعاتی برگزار می کنند تا به بشر هشدار دهند یک سیارک در حال نزدیک شدن به زمین است.

بسیاری از ستارگان بهار گذشته به فیلم ملحق شده اند، ولی دی کاپریو مدتی برای پیوستن به پروژه تأمل کرده چرا که او باید بزودی در فیلم “قاتلین ماه گل” مارتین اسکورسیزی نیز بازی کند. او برای بازی در هر دو فیلم برنامه ریزی کرده و نت فلیکس حالا میتواند پیوستن او به یکی از پرستاره ترین فیلم های تاریخ سینما را جشن بگیرد. دی کاپریو تاکنون همکاری در چندین پروژه نت فلیکس را بررسی کرده ولی هرگز به صورت کامل با شبکه وارد همکاری نشد. او یکی از معدود بازیگرانی بود که برای یک شبکه ی استریمینگ جلوی دوربین نرفته بود. فیلم “قاتلین ماه گل” او نیز توسط اپل پخش خواهد شد.

فیلم به بالا نگاه نکن,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

باتوجه به ستارگان پرشمار این فیلم، احتمال اکران شدن آن بسیار بالاست. تولید “به بالا نگاه نکن” قرار بود آوریل گذشته آغاز شود، اما پاندمی ویروس کرونا برنامه های مک کی را به تأخیر انداخت. این وقفه سبب شد تا مذاکره با بازیگران بیشتری از جمله دی کاپریو صورت گیرد.

مک کی این هفته در مصاحبه با “اینسایدر” گفته بود به این علت به تولید فیلم کمدی “به بالا نگاه نکن” روی آورده که بار سنگین اندوهی بعد از کارگردانی “معاون” (Vice) روی دوش خود احساس می کرده است. مک کی سابقه ی کارگردانی فیلم هایی کمدی نظیر “گوینده” (Anchorman) را دارد.

منبع: ایران آرت

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of