بازسازی فیلم ‘بازگشت به آینده’ با مرد عنکبوتی

هالیوود یا به دنبال رسیدن به بن‌بست یا برای پارو کردن پول هر سال نگاهی به دهه‌های گذشته می‌اندازد و سعی می‌کند چند فیلم کلاسیک را برای مخاطبین امروز بازسازی کند. “تام هالند” بازیگر فعلی نقش “مرد عنکبوتی” به تازگی فاش کرده است که برای بازی در بازسازی “بازگشت به آینده” مذاکره کرده است. اما به نظر می‌رسد که این مذاکرات مقدماتی بود باشد. خود هالند معتقد است که تولید بازسازی غیرمحتمل است اما تأیید مذاکره‌ی او به این معنا است که استودیو ممکن است دیر یا زود برای برداشت جدید از فیلم‌های “بازگشت به آینده” برنامه‌ریزی کند.

هالند در مصاحبه با رادیوی بی‌بی‌سی می‌گوید: “اگر بگویم در گذشته در مورد نوعی بازسازی مذاکره نکرده‌ام دروغ گفته‌ام. اما آن فیلم‌ها بی‌نقص بودند یا بهتر است بگویم یکی از بی‌نقص‌ترین چندگانه‌ها بودند، فیلم‌هایی که ممکن نیست هرگز نسخه‌ی بهتری از آن ساخته شود. با این وجود، اگر “رابرت داونی جونیور” و من بتوانیم در آن صحنه‌ای که برای سرگرمی [با استفاده از تکنولوژی] بازسازی کردند بازی کنیم، او می‌تواند پولش را بدهد برای اینکه پولش از پارو بالا می‌رود. به نظر من به تکنولوژی “دیپ‌ فیک”‌ مدیونیم زیرا کارشان فوق‌العاده بود. با رابرت صحبت می‌کنم تا ببینم می‌تواند کاری برای بازسازی با این تکنولوژی انجام دهد یا نه.”

 در ویدیوهایی که اصلاحاً “دیپ‌فیک” نامیده می‌شود امکان جابجایی چهره‌ی افراد در تصاویر ویدیویی فراهم می‌شود. به افتخار رابطه‌ی “پیتر پارکر” و “تونی استارک”، یکی از تدوین‌گران این ویدیوها به ادعای خود با استفاده از یک نرم‌افزار رایگان، چهره‌ی هالند و داونی جونیور را با بازیگران فیلم “بازگشت به آینده” جابه‌جا کرد و نتیجه‌ی آن گمانه‌زنی در مورد احتمال بازسازی بود.

هالند در مصاحبه با “اکسس” می‌گوید: “این ویدیو را برای رابرت فرستادم و گفتم: “فیلمبرداری از کی شروع می‌شود؟ اما نه، “بازگشت به آینده” یکی از بی‌نقص‌ترین مجموعه فیلم‌های تاریخ سینماست و ما نمی‌توانیم نسخه‌ای بهتر بسازیم.”

ممکن است هالند هرگز در نقش “مارتی مک‌فلای” بازی نکند اما از این شخصیت برای الهام گرفتن استفاده کرده است. او در مصاحبه با “اینترتینمنت تونایت” می‌گوید: “وقتی که اولین بار “مرد عنکبوتی” شدم، هدفم این بود که بتوانم “مارتی مک‌فلای” نسل خودم باشم. وقتی که در حال انجام کنفرانس‌های مطبوعاتی بودم یکی از خبرنگاران پرسید: “آیا می‌دانی که در این فیلم به “مارتی مک‌فلای” شبیه شده‌ای؟” پاسخ دادم پس کارم را به درستی انجام داده‌ام.”


منبع: ۳۰نما


 

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of