اولین تصاویر از بازیگر جان ویک در فیلم «بیل و تد»

طرفداران کیانو ریوز بازیگر سه‌گانه‌های سینمایی «جان ویک» و «ماتریکس» می‌توانند شکل ظاهری ریوز در فیلم جدیدش را ببینند.

سینمایی «بیل و تد با موسیقی روبرو می‌شوند»، ۲۹ سال پس از فیلم سینمایی «سفر وحشیانه بیل و تد» ساخته شده و کیانو ریوز به همراه الکس وینتر نقش دو دوست قدیمی را در آن ایفا می‌کنند.

طبق اخبار جدید، در این فیلم دو شخصیت بیل و تد با یک جهنده زمان که از آینده آمده، روبرو می‌شوند که به آن‌ها هشدار می‌دهد یکی از آهنگ‌های آن‌ها تنها راه نجات بشریت است. به این ترتیب آن‌ها وارد یک ماجراجویی جدید می‌شوند. این دو دوست میانسال با کمک دختران خود به دنبال کشف آهنگی هستند که به دنیا هماهنگی ببخشد.

علاوه بر کیانو ریوز و وینتر، سامارا ویوینگ، بریگت اتندی پین، اسکات مسکودی، کریستین شال، آنتونی کاریگن، ارین هایس، جیلیان بل، هالند تیلور و امی استاچ دیگر بازیگران این فیلم هستند.

کیانو ریوز,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

دین پاریزو، کارگردان فیلم سینمایی «ماجراجویی کهکشانی» و قسمت قبلی بیل و تد، کارگردانی این فیلم را نیز بر عهده دارد. کریس ماتسون و ادسلیمان نویسندگان فیلم‌های سینمایی «ماجراجویی عالی بیل و تد» و «سفر وحشتناک» فیلمنامه این فیلم را نوشته اند.

کیانو ریوز,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

بحث ساخت سومین فیلم از «بیل و تد» از سال ۲۰۱۰ مطرح شده بود و در نهایت رسماً در سال ۲۰۱۸ ساخت این فیلم چراغ سبز گرفت. این فیلم در تاریخ ۲۱ آگوست ۲۰۲۰ (۳۱ مرداد ۹۹) اکران می‌شود.


منبع: باشگاه خبرنگاران


 

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of