انتقاد مهران مدیری به اظهار نظر‌های غیر تخصصی کرونایی/ کامنت‌های جالب مخاطبان برای مجری دورهمی

با توجه به شیوع ویروس کرونا مهران مدیری درباره سفر‌های غیرضروری گفت: به خاطر افزایش بیماری از مسافرت پرهیز کنیم چرا که خطرناک است زیرا به صورت تصاعدی ویروس افزایش پیدا می‌کند، هر چه می‌توانیم در خانه بمانیم تا اردیبهشت که آن شهاب سنگ عظیم به زمین میخورد همه از بین می‌رویم. (خنده)

در بخش بعدی مجری دورهمی درباره اظهارنظر‌های غیر تخصصی افراد انتقادکرد و گفت:از مربی تیم لیورپول یورگن کلوپ درباره بیماری کورنا سوال کردن که چه نظر دارید گفته من یک مربی فوتبالم که کلاه بیسبال روی سر می‌ذارم ، فکر نمی‌کنم نظری درباره کرونا داشته باشم پس لطفاً به پزشکان و متخصصان مراجعه کنید.

مدیری افزود: جمله عجیب بود، مدت‌ها بود که چنین جمله را نشنیده بودم کسی درباره چیزی بگوید نمی‌دانم، من بلد نیستم!

چرا که همه تحلیل می‌کنند، نظر می‌دهند، نظر می‌دهند بیانیه صادر می‌کند درباره ویروس کرونا کمتر کسی را می‌توانیم پیدا کنیم که که ویدیو آموزشی انتشار نداده باشد، آقایی کارش دوخت لحاف است ویدئو گذاشته همانطور که می‌دانید اکثر ویروس‌ها از طریق لحاف منتقل می‌شود باز زدن پنبه لاف زندگی خود را برای کرونا جهنم کنید. (خنده)

کاش هرچه سریعتر داروی این بیماری کشف شود و از توصیه‌های عجیب و غریب خلاص شویم.

مدیری درباره یک کار غیر تخصصی که همه انجام می‌دهند، توضیح داد: یکی از کار‌هایی که همه بلد هستند نویسندگی است گاهی قلم به دست می‌گیریم و از سمت راست صفحه شروع به نوشتن می‌کنیم سواد خواندن و نوشتن داریم پس نویسنده هستیم!

قسمت بیو هموطنان عزیز در فضای مجازی را می‌بینید که نوشته فیزیوتراپ، معلم و نویسنده یکی دیگر نوشته آش حلیم نویسنده و شاعر. (خنده)

مدیری عنوان کرد: یک دوره زمانی که نویسنده‌ها در شکل گیری ذائقه و سلیقه جامعه تاثیرگذار بودند آن زمان‌هایی را می‌گویم که همه نویسنده نشده بودند و یک عده‌ای کتاب خواندن را به تظاهر به دانایی ترجیح می‌دادند در جمع ۱۰ نفره اسم یک کتاب مهم را می‌آوردیم ۶ نفر آن را خوانده بودند، اما آن چهار نفری که نخوانده بودن می‌رفتم و می‌خواندم و این باعث می‌شد نویسنده‌ها تشویق شود روز به روز بیشتر قدرت تخیل خود را قوی‌تر کنند.

در بخش دیگر مهران مدیری کامنت‌های مخاطبان را خواند.

کاش آقای مدیری با لباس‌های ایزوله برنامه را اجرا می‌کرد.

(مدیری گفت: اون دیگه خیلی گشاده)

خرجی که برای ضدعفونی‌کردن استودیو کردید همون رو به ما می‌دادید.

(مدیری گفت: دوستان به رایگان این کار را انجام می‌دهند هزینه‌ای نکردیم)

هیچی مثل حرارت نمی‌تواند این ویروس را از بین ببرد و تماشاگران را بجوشانید. (خنده)

چرا تو تابستون کاپشن می‌پوشی و زمستان با کت و شلوار میای!

کاش از بازیگران خارجی مثل یانگوم یاد بگیرید.

مدیری هر بار برای شرکت در برنامه زنگ میزنم مشغوله، معلوم نیست با کی داری حرف میزنی.

مسئولین کرونا می‌گیرند یه جوری با خوشحالی می‌گویند کرونایی شدیم انگار در قرعه کشی بانک برنده شدن.

درمان کرون در ده دقیقه(مدیری گفت؛ این نمیدونم کیه همه چیز را در ۱۰ دقیقه حل می‌کند چند روز پیش نوشته بود لاغری در ده دقیقه)

دکورتون چرا اینقدر تاریکه با خانواده با دوربین دید در شب پای تلویزیون میشینیم.


منبع: باشگاه خبرنگاران


 

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of