ادعای جدید آمبر هرد: جانی دپ تهدید کرد مرا می کشد!

آمبر هرد روز دوشنبه در دادگاه ادعا کرد ، در طول زندگی مشترک با جانی دپ مرتباً از سوی او به مرگ تهدید می شد. هرد مدعی شد ، دپ قصد بارها گفته بود او را خواهد کشت!

هرد در دهمین روز از دادگاه رویال لندن که به منظور شکایت جانی دپ از مجله« سان» برگزار شد، مدارکی جدید علیه همسرش ارائه داد.

این مجله با انتشار مقاله ای در وب سایت خود جانی دپ را شخصی توصیف کرد که همسرش را کتک می زند؛ به همین خاطر دپ از مسئولان این مجله شکایت کرد. جانی دپ خشونت علیه آمبر هرد را که از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ همسرش بود، رد کرده است.

اما هرد به تازگی در دادگاه اعلام کرد :جانی دپ کاملاً صریح، من را به مرگ تهدید می کرد؛ خصوصاً در روزهای پایانی زندگی مشترکمان. برخی مواقع من می ترسیدم او واقعاً من را بکشد.

بر اساس ادعا هایی که توسط تیم وکلای مجله سان ارائه شده است، اولین باری که جانی دپ آمبر هرد را مورد خشونت قرار داده و او را زده است، به مارس سال ۲۰۱۳ برمی گردد؛ زمانی که جانی دپ پس از ۱۶۰ روز استفاده نکردن از مشروبات الکلی، دوباره به آن روی آورده بود. این یکی از ۱۴ مورد خشونتی است که دپ علیه هرد انجام داده است.

هرد مدعی شده زمانی که در مورد یکی از تتو های جانی دپ با او شوخی کرده، به شدت مورد ضربات او قرار گرفته است. این در حالی است که جانی دپ هرگونه خشونت علیه همسر سابقش را رد می کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of