باب اسفنجی و دوستانش به زمین می‌آیند/ مبارزه با دزدان دریایی و نجات دنیا

 

یک فیلم سینمایی جدید باب اسفنجی در راه است و به نظر می‌رسد او و دوستانش تغییرات بزرگی کرده‌اند.

به گزارش  یاهو موویز، اولین تریلر فیلم جدید «باب اسفنجی: از آب بیرون پریده» روز پنج‌شنبه منتشر شد. با وجود اینکه این تریلر در حالی آغاز می‌شود که باب اسفنجی، پاتریک و بقیه دوستانشان در همان فرم دو بعدی انیمیشنی خود قرار دارند، در ادامه فیلم‌ آن‌ها باید بیرون از آب و روی خشکی بروند تا بتوانند دنیا را نجات دهند. هنگامی که آن‌ها از آب بیرون می‌آیند، تمامی شخصیت‌ها کاملا سه بعدی هستند و با استفاده از تکنولوژی سی‌جی‌آی ساخته شده‌اند.

باب اسفنجی و دوستانش به دنبال یک دستور‌العمل دزدیده شده هستند و برای به دست آوردن آن و پیروز شدن، با دسته‌ای از دزدهای دریایی مبارزه کنند. رهبری این گروه دزدان دریایی که قصد حمله به زمین را دارند را آنتونیو باندراس بازی می‌کند.

تام کنی صداگذاری شخصیت باب اسفنجی را بر عهده داشته است. این اولین نمایش صفحه بزرگ این شخصیت از سال ۲۰۰۴ تا به حال است. اولین فیلم باب اسفنجی که در سال ۲۰۰۴ اکران شد، شامل یک نقش‌آفرینی کوتاه از دیوید هسلهاف که نقش خودش را بازی می‌کرد نیز می‌شد. اما در فیلم جدید نیز باید انتظار دیدن افراد مشهور جالبی را داشته باشیم. از کسانی که قرار است حضوری کوتاه در این فیلم داشته باشند می‌توان به اسلش، گیتاریست معروف اشاره کرد.

کنی درباره فیلم جدید گفته است: این دنیای جدید و شجاعانه‌ای است که اسفنجی تا به حال پا روی آن نگذاشته است. من خودم هم هنوز دارم بهش عادت می‌کنم. وقتی شخصیتی را به مدتی طولانی به یک شکل می‌بینید و بعد کاملا تغییر می‌کند، عادت کردن به آن آسان نیست. خیلی متفاوت است.

بازیگران اصلی که شامل بیل فاگرباک، راجر بامپس، کلنسی براون، کارولین لاورنس می‌شوند، همگی در این فیلم نیز حضور خواهند داشت. فیلم «باب اسفنجی: از آب بیرون پریده» روز ششم ماه فوریه سال ۲۰۱۵ در ایالات متحده اکران می‌شود. تاریخ اکران فیلم در بریتانیا روز بیستم ماه مارس ۲۰۱۵ خواهد بود.

منبع : خبرگزاری مهر

ممکن است شما دوست داشته باشید

28
دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
28 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
حمیدرضاامیر حسینLove_Heart13منAli Esmaeilbeyk Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
trackback
Member

… [Trackback]

[…] Here you will find 84593 additional Information to that Topic: naghdefarsi.com/the-spongebob-movie-sponge-out-of-water/13624/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Read More Information here on that Topic: naghdefarsi.com/the-spongebob-movie-sponge-out-of-water/13624/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Info to that Topic: naghdefarsi.com/the-spongebob-movie-sponge-out-of-water/13624/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: naghdefarsi.com/the-spongebob-movie-sponge-out-of-water/13624/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Find More Info here to that Topic: naghdefarsi.com/the-spongebob-movie-sponge-out-of-water/13624/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Find More here on that Topic: naghdefarsi.com/the-spongebob-movie-sponge-out-of-water/13624/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Read More Information here to that Topic: naghdefarsi.com/the-spongebob-movie-sponge-out-of-water/13624/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Find More here to that Topic: naghdefarsi.com/the-spongebob-movie-sponge-out-of-water/13624/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Here you will find 57633 more Info to that Topic: naghdefarsi.com/the-spongebob-movie-sponge-out-of-water/13624/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Find More on on that Topic: naghdefarsi.com/the-spongebob-movie-sponge-out-of-water/13624/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Find More on on that Topic: naghdefarsi.com/the-spongebob-movie-sponge-out-of-water/13624/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Find More on that Topic: naghdefarsi.com/the-spongebob-movie-sponge-out-of-water/13624/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Here you will find 65390 more Info to that Topic: naghdefarsi.com/the-spongebob-movie-sponge-out-of-water/13624/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Read More to that Topic: naghdefarsi.com/the-spongebob-movie-sponge-out-of-water/13624/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Information on that Topic: naghdefarsi.com/the-spongebob-movie-sponge-out-of-water/13624/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Here you will find 43670 more Information on that Topic: naghdefarsi.com/the-spongebob-movie-sponge-out-of-water/13624/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Find More Information here on that Topic: naghdefarsi.com/the-spongebob-movie-sponge-out-of-water/13624/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Find More Info here to that Topic: naghdefarsi.com/the-spongebob-movie-sponge-out-of-water/13624/ […]

حمیدرضا
Member
Member
حمیدرضا

SOAP:امیدوارم نسخه جدید هم به خوبی قبلیا hamid3pnn: SOAP:باب و پاتریک خداااااااااااااااااان!!!!! امیدوارم نسخه جدید هم به خوبی قبلیا باشه;) سلام دوست عزیز این چه جمله زشتی بود که گفتی؟ نعوذبالله برای توصیف یک موجود کارتونی از کلمه خدا استفاده میکنی؟ لطفا از این واژه ها استفاده نکنید واژه های زیاد دیگه ای برای توصیف کیفیت یا خوبی هر چیزی هست , نمیدونم چرا بعضیها از کلمه خدا برای توصیف استفاده میکنند که اصلا درست نیست و فقط کلمه خدا رو باید در مورد خدا استفاده کنیم ,استفاده از مقدسات و معصومین و… برای سرگرمی و مسخره کردن, گناه داره… ادامه »

امیر حسین
Member
Member
امیر حسین

امیدوارم نسخه جدید هم به خوبی قبلیا hamid3pnn: SOAP:باب و پاتریک خداااااااااااااااااان!!!!! امیدوارم نسخه جدید هم به خوبی قبلیا باشه;) سلام دوست عزیز این چه جمله زشتی بود که گفتی؟ نعوذبالله برای توصیف یک موجود کارتونی از کلمه خدا استفاده میکنی؟ لطفا از این واژه ها استفاده نکنید واژه های زیاد دیگه ای برای توصیف کیفیت یا خوبی هر چیزی هست , نمیدونم چرا بعضیها از کلمه خدا برای توصیف استفاده میکنند که اصلا درست نیست و فقط کلمه خدا رو باید در مورد خدا استفاده کنیم ,استفاده از مقدسات و معصومین و… برای سرگرمی و مسخره کردن, گناه داره… ادامه »

Love_Heart13
Guest
Member
Love_Heart13

hamid3pnn: SOAP:باب و پاتریک خداااااااااااااااااان!!!!! امیدوارم نسخه جدید هم به خوبی قبلیا باشه;) سلام دوست عزیز این چه جمله زشتی بود که گفتی؟ نعوذبالله برای توصیف یک موجود کارتونی از کلمه خدا استفاده میکنی؟ لطفا از این واژه ها استفاده نکنید واژه های زیاد دیگه ای برای توصیف کیفیت یا خوبی هر چیزی هست , نمیدونم چرا بعضیها از کلمه خدا برای توصیف استفاده میکنند که اصلا درست نیست و فقط کلمه خدا رو باید در مورد خدا استفاده کنیم ,استفاده از مقدسات و معصومین و… برای سرگرمی و مسخره کردن, گناه داره انشاءالله سربلند باشید خب دوست گلم هر… ادامه »

حمیدرضا
Member
Member
حمیدرضا

AHMADREZZ: hamid3pnn: Ali EsmaeilBeyk: hamid3pnn: SOAP:باب و پاتریک خداااااااااااااااااان!!!!! امیدوارم نسخه جدید هم به خوبی قبلیا باشه;) سلام دوست عزیز این چه جمله زشتی بود که گفتی؟ نعوذبالله برای توصیف یک موجود کارتونی از کلمه خدا استفاده میکنی؟ لطفا از این واژه ها استفاده نکنید واژه های زیاد دیگه ای برای توصیف کیفیت یا خوبی هر چیزی هست , نمیدونم چرا بعضیها از کلمه خدا برای توصیف استفاده میکنند که اصلا درست نیست و فقط کلمه خدا رو باید در مورد خدا استفاده کنیم ,استفاده از مقدسات و معصومین و… برای سرگرمی و مسخره کردن, گناه داره انشاءالله سربلند باشید… ادامه »

من
Member
Member
من

hamid3pnn: Ali EsmaeilBeyk: hamid3pnn: SOAP:باب و پاتریک خداااااااااااااااااان!!!!! امیدوارم نسخه جدید هم به خوبی قبلیا باشه;) سلام دوست عزیز این چه جمله زشتی بود که گفتی؟ نعوذبالله برای توصیف یک موجود کارتونی از کلمه خدا استفاده میکنی؟ لطفا از این واژه ها استفاده نکنید واژه های زیاد دیگه ای برای توصیف کیفیت یا خوبی هر چیزی هست , نمیدونم چرا بعضیها از کلمه خدا برای توصیف استفاده میکنند که اصلا درست نیست و فقط کلمه خدا رو باید در مورد خدا استفاده کنیم ,استفاده از مقدسات و معصومین و… برای سرگرمی و مسخره کردن, گناه داره انشاءالله سربلند باشید برو… ادامه »

حمیدرضا
Member
Member
حمیدرضا

Ali EsmaeilBeyk: hamid3pnn: SOAP:باب و پاتریک خداااااااااااااااااان!!!!! امیدوارم نسخه جدید هم به خوبی قبلیا باشه;) سلام دوست عزیز این چه جمله زشتی بود که گفتی؟ نعوذبالله برای توصیف یک موجود کارتونی از کلمه خدا استفاده میکنی؟ لطفا از این واژه ها استفاده نکنید واژه های زیاد دیگه ای برای توصیف کیفیت یا خوبی هر چیزی هست , نمیدونم چرا بعضیها از کلمه خدا برای توصیف استفاده میکنند که اصلا درست نیست و فقط کلمه خدا رو باید در مورد خدا استفاده کنیم ,استفاده از مقدسات و معصومین و… برای سرگرمی و مسخره کردن, گناه داره انشاءالله سربلند باشید برو بابا!!… ادامه »

من
Member
Member
من

باب اسفنجی:وقتی من نیستم معمولا تو چیکار میکنی؟ پاتریک:صبر میکنم تا تو برگردی. خدای رفاقتن این دوتا. امیدوارم فیلمشون بترکونه. 🙂 hamid3pnn: SOAP:باب و پاتریک خداااااااااااااااااان!!!!! امیدوارم نسخه جدید هم به خوبی قبلیا باشه;) سلام دوست عزیز این چه جمله زشتی بود که گفتی؟ نعوذبالله برای توصیف یک موجود کارتونی از کلمه خدا استفاده میکنی؟ لطفا از این واژه ها استفاده نکنید واژه های زیاد دیگه ای برای توصیف کیفیت یا خوبی هر چیزی هست , نمیدونم چرا بعضیها از کلمه خدا برای توصیف استفاده میکنند که اصلا درست نیست و فقط کلمه خدا رو باید در مورد خدا استفاده… ادامه »

Ali Esmaeilbeyk
Member
Member
Ali Esmaeilbeyk

hamid3pnn: SOAP:باب و پاتریک خداااااااااااااااااان!!!!! امیدوارم نسخه جدید هم به خوبی قبلیا باشه;) سلام دوست عزیز این چه جمله زشتی بود که گفتی؟ نعوذبالله برای توصیف یک موجود کارتونی از کلمه خدا استفاده میکنی؟ لطفا از این واژه ها استفاده نکنید واژه های زیاد دیگه ای برای توصیف کیفیت یا خوبی هر چیزی هست , نمیدونم چرا بعضیها از کلمه خدا برای توصیف استفاده میکنند که اصلا درست نیست و فقط کلمه خدا رو باید در مورد خدا استفاده کنیم ,استفاده از مقدسات و معصومین و… برای سرگرمی و مسخره کردن, گناه داره انشاءالله سربلند باشید برو بابا!! تا ادمای… ادامه »

حمیدرضا
Member
Member
حمیدرضا

SOAP:باب و پاتریک خداااااااااااااااااان!!!!!
امیدوارم نسخه جدید هم به خوبی قبلیا باشه;)

سلام
دوست عزیز این چه جمله زشتی بود که گفتی؟
نعوذبالله برای توصیف یک موجود کارتونی از کلمه خدا استفاده میکنی؟
لطفا از این واژه ها استفاده نکنید
واژه های زیاد دیگه ای برای توصیف کیفیت یا خوبی هر چیزی هست , نمیدونم چرا بعضیها از کلمه خدا برای توصیف استفاده میکنند که اصلا درست نیست و فقط کلمه خدا رو باید در مورد خدا استفاده کنیم ,استفاده از مقدسات و معصومین و… برای سرگرمی و مسخره کردن, گناه داره
انشاءالله سربلند باشید

امیر حسین
Member
Member
امیر حسین

باب و پاتریک خداااااااااااااااااان!!!!!
امیدوارم نسخه جدید هم به خوبی قبلیا باشه;)