تاریخ ساخت و اکران قسمت دوم «ددپول» مشخص شد

استودیوی «فاکس»، جمعه یکم ژوئن ۲۰۱۸ (۱۷ خرداد ۹۷) را به عنوان تاریخی قطعی اکران «ددپول ۲» اعلام کرد. بخش دوم این فیلم ابرقهرمانی موفق با بازگشت رایان رینولدز در نقش ددپول و همچنین جاش برولین که به تازگی برای بازی در نقش شخصیت «کابل» قرارداد امضا کرده است، از ماه ژوئن آینده مقابل دوربین می‌رود.

دیوید لیچ یکی از دو کارگردان نخستین بخش فیلم اکشن «جان ویک» کارگردانی این پروژه را بر اساس فیلمنامه‌ای به قلم ریت ریز و پل ورنیک نویسندگان فیلم قبلی، به عهده دارد.

به گزارش «ددلاین»، استودیوی فاکس همچنین به تازگی از تاریخ قطعی اکران تعدادی از تولیدات آینده خود شامل چهار فیلم بعدی «آواتار» خبر داده است. علاوه بر این، تاریخ اکران دو محصول ابرقهرمانی دیگر این استودیو شامل «جهش‌یافته‌های جدید» و «ققنوس تیره» که هر دو بر اساس داستان‌های مصور مارول مقابل دوربین می‌روند نیز تعیین شده است. دو فیلم یاد شده به ترتیب، در تاریخ ۱۳ آوریل ۲۰۱۸ و دوم نوامبر همان سال در سینماهای سراسر دنیا به نمایش در می‌آیند.

جاش بون کارگردان درام عاشقانه «بخت پریشان ما» به عنوان کارگردان «جهش‌یافته‌های جدید» (New Mutants) با تهیه‌کنندگان فاکس قرارداد امضا کرده است. همزمان با محصول جدید فاکس، فیلم «یک جای آرام» با بازی جان کرازینسکی در سینماهای دنیا روی پرده می‌رود.


منبع: آی‌سینما

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of