پسر بروس ویلیس به در فیلم «جان سخت» به قسمت جدید فیلم «ترمیناتور» پیوست

 

کمپانی پارامونت با انتخاب جی کانتری و سام رید برای بازی در قسمت تازه «ترمیناتور»، اعلام کرد کار انتخاب بازیگران این اکشن علمی تخیلی به پایان رسید.

کانتری و رید قرار است در دو نقش مهم قسمت تازه «ترمیناتور» (که به احیای قصه آن می‌پردازد) بازی کنند.

جی کانتری سال قبل نقش پسر بروس ویلیس را در «روزی خوب برای جان سخت مردن» بازی کرد و سام رید هم یک بازیگر مطرح تلویزیونی است.

اما تهیه کنندگان فیلم در ارتباط با نقش این دو بازیگر در قسمت تازه آن، توضیحی به رسانه های گروهی نداده اند و در رابطه با این موضوع سکوت کرده اند.

نسخه تازه «ترمیناتور» را که حال و هوایی متفاوت از قسمت‌های قبلی این مجموعه فیلم اکشن علمی تخیلی و دلهره‌آور دارد، آلن تیلور کارگردانی خواهد کرد.

موفقیت مالی و انتقادی «تور: دنیای تاریکی» به کارگردانی آلن تیلور باعث شد تا تهیه‌کنندگان مجموعه فیلم «ترمیناتور»، او را برای کارگردانی قسمت جدید آن انتخاب کنند.

آلن تیلور در اولین قدم اعلام کرد قصد دارد بازیگران متفاوتی را که سابقه کار در ژانر اکشن و علمی تخیلی ندارند، برای بازی در نقش‌های مختلف «ترمیناتور» خود دعوت به همکاری کند.

بر اساس شنیده‌ها، «ترمیناتور» تازه سینما کاراکتر جان کانر (با بازی جیسن کلارک) را به عموان رهبر گروه‌های شورش علیه اسکای‌نت معرفی می کند.

اسکای نت یک سیستم هوش مصنوعی خودکار است که در تلاش است تا نسل بشر را از بین برده و در صورت لزوم، آنها را به صورت برده خود در آورد.

نام جیس کلارک در حالی به عنوان یکی از بازیگران اصلی فیلم اعلام ‌شد که خبرهای تائید نشده حکایت از بازگشت آنولد شوارزنگر به این مجموعه فیلم می‌دهد.

از یک سو گفته می‌شود او دوباره در نقش یک ترمیناتور و روبات ظاهر خواهد شد و از سوی دیگر، شایعات خبر از حضور وی در یک نقش انسانی می‌دهد.

امیلیا کلارک بازیگر انگلیسی مجموعه تلویزیونی پربیننده «بازی ترون‌ها» هم در یکی از نقش‌های مهم قسمت جدید «ترمیناتور» بازی خواهد داشت.

این در حالی است که گفته می‌شود بری لارسن هم قرار است نقش کاراکتر اصلی زن تازه‌ترین قسمت این مجموعه فیلم علمی تخیلی را بازی کند.

خبرهای تازه درباره بازیگران نقش‌های مختلف «ترمیناتور»تازه سینما، با خبر تولید یک مجموعه تلویزیونی بر اساس قصه مجموعه فیلم «ترمیناتور» هم زمان شده است.

پخش این خبر باعث تعجب اهل فن شده است و آنها این سوال را مطرح می‌کنند که چگونه می‌توان در یک زمان واحد و به صورت همزمان، یک فیلم سینمایی و یک مجموعه تلویزیونی از یک قصه مشترک تهیه و تولید کرد.

شرکت مستقل فیلم سازی آناپورنا پیکچرز تهیه‌کننده هر دو نسخه سینمایی و تلویزیونی «ترمیناتور» جدید و احیا شده است.

فیلم‌نامه قسمت تازه فیلم را لیتا کالوگریویس و پاتریک لوسیر نوشته‌اند و زمان شروع کار فیلمبرداری آن، هنوز مشخص نیست.

—————

منبع: فارس

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of