جان تراولتا بازیگر فیلم اکشن «جعل‌کننده» شد + خلاصه داستان

 

شرکت مستقل فیلم‌سازی کوده اینترتینمنت درام اکشن «جعل‌کننده» را تهیه و تولید می‌کند. خط اصلی قصه این فیلم، درباره یک سرقت هنری است.

قرار است جان تراولنا نقش اصلی «جعل‌کننده» را بازی کند. کلید فیلم‌برداری این فیلم، اواسط ماه آگست زده می‌شود.

فیلیپ مارتین کارگردانی این درام اکشن پر رمز و راز را به عهده دارد و جان تراولنا در آن، در نقش یک سارق حرفه‌ای خوش فکر ظاهر خواهد شد.

او در نقش یک سارق حرفه‌ای آثار هنری به نام ری‌کاتر بازی خواهد کرد که در دوران فعالیت خود، تعداد زیادی از آثار با ارزش هنری را از گالری‌های مختلف به سرقت برده است.

اما وی پس از دستگیری و طی کردن دوران محکومیت خود در زندان، از این حرفه استعفا داده و سعی می‌کند یک زندگی سالم و دور از جنجال را تجربه کند.

زمانی که پسر ری‌کاتر بیمار شده و به پول زیادی برای مداوای او نیاز پیدا می‌کند، مجبور می‌شود که دوباره به حرفه قبلی خود برگردد.

یک مشت زن حرفه‌ای بازنشسته که خواهان دست یافتن به یک اثر باارزش هنری است و از مشکل مالی کاراکتر ری کاتر خبر دارد، به او پیشنهاد می‌دهد تا با سرقت این اثر با ارزش‌ هنری، هزینه‌های درمان پسر خود را تامین کند.

اما سرقت تابلوی «بانویی در کنار پیانو» اثر رنوار از موزه هنرهای زیبای نیویورک و عوض کردن آن با یک تابلوی بدلی، مشکلات زیادی را برای این کاراکتر خلق می‌کند.

سازندگان فیلم از آن به عنوان یک فیلم سیاه (فیلم نوآر) امروزی اسم می‌برند، که ادای دینی به فیلم‌های مطرح این ژانر کلاسیک است.

جان تراولتا با این فیلم، یکی از بهترین نقش‌های کارنامه سینمایی خود طی دو دهه اخیر را بازی می‌کند. او سال قبل «وحشی‌ها» به کارگردانی الیوراستون را روی پرده سینماها داشت. این فیلم، نمایش موفقیت‌آمیزی در سالن‌های سینماهای کشورهای مختلف جهان نداشت.

وی قرار است در درام گنگستری و شرح حال گونه «گوتی» به کارگردانی جو جانسن هم بازی کند. در قصه این فیلم، او در نقش جان گوتی رئیس گروه‌های تبهکار آمریکایی در دهه ۵۰ میلادی ایفای نقش خواهد کرد.

———–

منبع: فارس

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of