شبکه «HBO» فیلم سینمایی «فرانسیس و پدرخوانده» را می‌سازد

استودیوی «اچ بی او فیلمز» این روزها پیش‌تولید پروژه سینمایی «فرانسیس و پدرخوانده» را بر اساس فیلمنامه‌ای که مراحل ساخت شاهکار «پدرخوانده» (۱۹۷۲) را به ترتیب زمانی روایت می‌کند، آغاز کرده است. اولین بخش اقتباس سینمایی فرانسیس فورد کاپولا از رمان معروف ماریو پوزو در سال ۱۹۷۲ روی پرده رفت و حالا قرار است روایت پشت صحنه اتفاقات فیلم بعد از دو سال انتظار در لیست سیاه هالیوود، روی پرده سینما برود. اندرو فاروته نویسنده این روزها مشغول بازنویسی اصل فیلمنامه‌ای است که سال ۲۰۱۵ در لیست سیاه بایگانی شد.

به گزارش «ورایتی»، فیلمنامه «فرانسیس و پدرخوانده» روایتگر ماجراهای پشت صحنه ماندگارترین ساخته فیلمساز سرشناس ایتالیایی است. از ماجرای پیوستن کاپولا به پروژه و انتخاب ال پاچینو و مارلون براندو گرفته تا معامله با مافیای نیویورک در واقعیت، همگی از جمله اتفاقاتی هستند که به ترتیب زمانی در این پروژه سینمایی به تصویر کشیده می‌شوند.

مایک مارکوس، داک منکاف و اندرو اسپالدینگ در مقام تهیه‌کننده اجرایی در تهیه و تولید این پروژه مشارکت خواهند داشت. پیتر بارت که در مقام تهیه‌کننده اجرایی، بخش نخست اقتباس سینمایی «پدرخوانده» را با همکاری استودیوی «پارامونت» تهیه و تولید کرده بود و سال‌هاست با رابرت ایونز و کاپولا همکاری نزدیکی دارد، به عنوان مشاور در این پروژه حضور خواهد داشت. استودیوی «اکو لیک انترتینمنت» تهیه‌ و تولید «فرانسیس و پدرخوانده» را به عهده دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of