دیدگاه بگذارید

7 نظرات on "نقد و بررسی فیلم L’avventura (ماجرا)"

  Subscribe  
Notify of
برگمان  تارکوفسکی
Guest
Member

فوق العاده بود یکی از بهترین فیلم هایی که دیدم

برگمان  تارکوفسکی
Guest
Member

فوق العاده بود یکی از بهترین فیلم هایی که دیدم

Abe
Member
Member

فیلم شاهکار دنیای سینماست و نقطه ی عطف سینمای مولف آنتونیونی به شمار میره. در این فیلم به یکی از دغدغه های مهم بشر در جامعه ی نوین پرداخته میشه که ارزش این فیلم رو خیلی افزایش میده. نقد ها خیلی خوب بودن و خیلی کمک میکردند به فهم استعاره ها و نماد های فیلم. تشکر بابت ترجمه و جمع آوری شون.

زری
Guest
Member

من این فیلم رو دوست داشتم. مرسی.

امید بصیری
Guest
Member

جزو معدود فیلمهایی که واقعا حالم ازش به هم میخوره.صرفا دوتا قاب خارق العاده رو علم کردن میکوبن تو سر منتقدینش.دوتا قاب ویژگی های ۲۱ امین فیلم برتر تاریخ بالاتر از پدر خوانده؟!شوخی میکنید.

آگراندیسمان ۱۰۰۰۰ برابر از این مزخرف بهتره.درامش در اومده.پیرنگ(نه داستان) بهتری داره بازی بازیگرا فوق العاده است.فقط سکانس آخر آگراندیسمان به ۱۰۰ تا ماجرا میارزه.

محمد رضا محمدرضا
Guest
Member

فیلم بسیار کسل کننده و تهوع اوری است. من خیلی از فیلمهای تاریخ سینما رو دیدم.. این فیلم از نظرم بسیار خسته کننده و بی مفهوم است. اما ظاهرا هرچی بی مفهوم تر باشد، از نظر منتقدان ارزشمند تر است. بیهودگی یک بخش روایت است، چگونه به تصویر کشیدن بیهودگی بخش دیگریست. هیچ المانی در این فیلم ادم رو جذب خودش نمیکند. با شخصیت ها نمیشود ارتباط برقرار کرد. تصاویر بی هویت است.. داستان مجهول است.

علی زینتی
Guest
Member

سلام خسته نباشید بابت این نقد و توضیحات سپاسگزارم فقط یک اشتباه در متن هست که باید بگم. همون خط های اول .. آنتونیونی اهل شهری شمالی نزدیک به بولونیا است بنام " فرارا" که شما به اشتباه نوشتین "فراوا" …