«ناتالی پورتمن» در فیلم «نابودی» ایفای نقش می‌کند

کمپانی پاراموند (Paramount Pictures) داستان علمی تخیلی دیگری را به فیلم تبدیل می‌کند. در این فیلم بازیگران باسابقه‌ی هایوود مقابل دوربین کارگردان تازه‌کار می‌روند.

کمپانی پارامود پیکچر قصد دارد فیلم علمی‌تخیلی دیگری به نام نابودی (Annihilation) را با اقتباس از رمان جف وندرمیر بسازد. الکس گارلند گزینه‌ی اول کمپانی برای نوشتن فیلم‌نامه و کارگردانی فیلم است.

اولین تجربه‌ی کارگردانی گارلند فیلم فراماشین (Ex Machina) در سال ۲۰۱۵ بود که نامزدی بهترین فیلم‌نامه را برای او به همراه داشت. بیشتر فعالیت حرفه‌ای او به نوشتن فیلم‌نامه و تهیه‌کنندگی گذشته، با این وجود موفقیت در ساخت اولین فیلمش اعتماد کمپانی پاراموند را برای هدایت نابودی به همراه داشت. با وجود اینکه فیلم‌نامه باید اقتباسی از رمان نابودی باشد اما گارلند در این مورد گفت: «فضای فیلم سوررئال‌تر است و چند لوکیشن به آن اضافه کرده‌ام. پایان فیلم با رمان متفاوت است و قرار است شما را شگفت‌زده کند.»

داستان کتاب «نابودی» حول موضوع محیط زیست می‌چرخد و دانشمندانی که درصدد یافتن منشاء برخی از مشکلات هستند و حوادثی که در این مسیر پیش روی آنها و خانواده‌های آنهاست اما در فیلم با همسر یک زیست‌شناس با بازی ناتالی پورتمن همراه می‌شویم که به همراه تیمی از دانشمندان، به قصد یافتن همسرش به منطقه‌ای پرخطر سفر می‌کند.

ناتالی پورتمن، برنده‌ی اسکار بهترین بازیگر زن برای قوی سیاه در این فیلم با جنیفر جیسن لی، اسکار آیزاک، جینا رادریگز، و تسا تامپسون هم‌بازی می‌شود.

با وجود اینکه کمپا‌نی پاراموند با وندرمیر، نویسنده‌ی رمان در سال ۲۰۱۳ قرار دادبست و در سال ۲۰۱۴ نوشتن فیلم‌نامه و هدایت بازیگران را به گارلند انگلیسی‌تبار سپرد به‌جز پاییز ۲۰۱۸ جزئیات دیگری از اکران فیلم منتشر نکرده‌است.


منبع: فیلم‌نت‌نیوز

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of