«دیو چاپل» با «لیدی گاگا» و «بردلی کوپر» همبازی شد

بازیگر «شی-راق» در سومین بازسازی یک پروژه قدیمی، نقش یک ستاره موسیقی کانتری را ایفا می کند.

به گزارش د رپ، فردی مطلع از پروژه بازسازی «ستاره ای متولد می شود» گفته که دِیو چاپل در این فیلم به لیدی گاگا و بردلی کوپر ملحق خواهد شد. کوپر همچنین قرار است با این فیلم نخستین تجربه کارگردانی خود را هم پشت سر بگذارد.

کوپر نقش شخصیت جکسون مِین را بازی می کند، یک ستاره موسیقی کانتری که در شرف عفول قرار دارد اما یک استعداد ناشناخته به نام آلی را کشف می کند که نقشش را لیدی گاگا ایفا خواهد کرد. در حالیکه آلی به سرعت به یک ستاره تبدیل می شود و شهرت پیدا می کند، این دو یک رابطه عاشقانه را با هم آغاز می کنند.

لیدی گاگا همچنین در این فیلم چند آهنگ اوریجینال می سازد و آن ها را اجرا می کند. از اندرو دایس کلی و سم الیوت می توان به عنوان دیگر اعضای اصلی جمع بازیگران فیلم اشاره کرد.

بیل گربر، جان پیترز، تاد فیلیپس، لاینت هاول تیلور و کوپر مسئولیت تهیه کنندگی این پروژه را بر عهده خواهند داشت و بازیل اوانک و راوی مهتا به عنوان تهیه کنندگان اجرایی در آن حضور دارند. کوپر، ویل فترز و اریک رات فیلمنامه این پروژه را با اقتباس از یک داستان کلاسیک سال ۱۹۳۷ نوشته ویلیام ای. ولمن و رابرت کارسون، به رشته تحریر درآورده اند.

این فیلم تا به حال دو بار بازسازی شده است. جودی گارلند و جیمز میسون سال ۱۹۵۴ نخستین بازسازی آن را روی پرده بردند و برای دومین بار، این پروژه در سال ۱۹۷۶ بازسازی شد که باربارا استرایسند و کریس کریستوفرسون در آن نقش آفرینی کردند.

«ستاره ای متولد می شود» روز بیست و هشتم سپتامبر سال ۲۰۱۹ روی پرده خواهد رفت.

اخیرا چاپل در فیلم «شی-راق» اسپایک لی نقش آفرینی کرد. او همچنین در ماه نوامبر مجری برنامه هجو هفتگی «پخش زنده شنبه شب» یا «اس ان ال» بود و سه پروژه استندآپ کمدی دارد که به زودی به نت فلیکس می رسند.


منبع: روزنامه بانی‌فیلم

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of