«اسکوت مک‌نیری» به فصل سوم «کارآگاه حقیقی» پیوست

اسکوت مک‌نیری در فصل سوم «کارآکاه حقیقی» در برابر ماهرشالا علی و کارمن اجوگو مقابل دوربین می‌رود. سومین فصل این سریال جنایی به سرپرستی نیک پیزولاتو این روزها در مرحله تولید به سر می‌برد. این فصل تازه روایتگر داستان جنایتی مرموز در قلب اوزارکس است و معمایی با گذشت قرن‌ها رازآمیزتر از پیش شده و حوادثش در بستر سه دوره زمانی متفاوت اتفاق می‌افتد. علی نقش شخصیت محوری «وین هیز» کارآگاه پلیس ایالتی از اهالی شمال غرب آرکانزاس را ایفا خواهد کرد.

به نوشته ددلاین، مک‌نیری نقش تام را ایفا خواهد کرد، پدری که از فقدانی هولناک در رنج است و همین موضوع او را با دو کارآگاه پلیس ایالتی در دهه‌های مختلف پیوند می‌دهد. طبق روال دو فصل پیشین «کارآگاه حقیقی»، پیزولاتو همچنان تنها نویسنده فصل سوم این سریال است به جز در مورد قسمت چهارم که داستانش را با همکاری دیوید میلچ نوشته است. جرمی سالنی‌یر به همراه پیزولاتو که نخستین تجربه کارگردانی‌اش را پشت سر می‌گذارد ساخت فصل سوم را به عهده دارد.

پیزولاتو سازنده و خالق اصلی سریال، به همراه سالنی‌یر و اسکات استیونز در مقام تهیه‌کننده اجرایی این پروژه نیز فعالیت دارد. متیو مک‌کانهی و وودی هرلسون دو ستاره فصل نخست سریال نیز در کنار کری فوکوناگا کارگردان همان فصل در تیم تهیه‌کننده اجرایی حضور دارند.

مک‌نیری که با سریال Halt and Catch Fire مشهور شد، اخیرا با ایفای نقش در سریال «بی‌خدا» محصول شبکه نتفلیکس درخشیده و به تازگی بازی در پروژه‌ای تحت عنوان «میراث شکارچی گوزن دم سفید» با حضور جاش برولین و دنی مک‌براید را به پایان برده است.


منبع: آی‌سینما

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of