«اما استون» و «استیو کارل» نقش دو ورزشکار تنیس را بازی می‌کنند

اما استون بازیگر برنده‌ی اسکار به‌همراه استیو کارل، نقش دو ورزشکار را در یکی از پرحاشیه ترین مسابقه‌های تنیس، بازی می‌کنند. «نبرد دو جنس» (Battle Of The Sexes) یکی از شانس‌های اسکار سال آینده است.

در سال ۱۹۷۳، پربیننده‌ترین مسابقه‌ی تنیس در ایالت تگزاس برگزار شد. تفاوت این مسابقه با سایر رقابت‌های تنیس این بود که بابی ریگس، قهرمان دو دوره جایزه بزرگ تنیس مردان، در سن ۵۵ سالگی، از بیلی جین کینگ ۲۹ ساله و برنده‌ی چند جایزه‌ی بزرگ در رقابت‌های یک‌نفره و دونفره زنان، دعوت می‌کند که با هم مسابقه دهند.

این مسابقه‌ی پربیننده که مدت‌ها موضوع محافل برابری حقوق زن و مرد بود با نقش‌آفرینی اما استون در قالب فیلم نبرد دو جنس بر پرده‌ی سینما خواهدرفت.

اما استون که هنوز او را با فیلم موفق لالالند و اسکار بهترین بازیگر زن ۲۰۱۶ به یاد می‌آوریم، نقش بیلی جین کینگ را بازی می‌کند و نقش مقابل او، بازیگر نامزد اسکار، استیو کارل است. کارل در طول دوره‌ی ۲۶ ساله‌ی بازیگری‌اش بیشتر در فیلم‌ها و سریال‌های کمدی بازی کرده است.

جاناتان دیتون و والری فاریس دو کارگردانی هستند که داستان این رقابت و حواشی آن را به تهیه‌کنندگی کمپانی فاکس سرچ‌لایت جلوی دوربین می‌برند. فیلم نبرد دو جنس مراحل پیش‌تولید را سپری کرده و برگ برنده‌اش در گیشه، شاید انتخاب بازیگرانش باشد.

این فیلم که به نظر منتقدان می‌تواند شانس دوباره‌‌ی اما استون برای اسکار باشد، در کشور آمریکا و انگلیس فیلم‌برداری شده و قرار است ۲۲ سپتامبر (۳۱ شهریور) در سینماهای آمریکا اکران شود.


منبع: فیلم‌نت‌نیوز

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

2 نظرات on "«اما استون» و «استیو کارل» نقش دو ورزشکار تنیس را بازی می‌کنند"

  Subscribe  
Notify of
رضا11
Guest
Member

از اون چرندیات جدیدا فمنیستی هالیوود میشه.
اقلیت رنگی، جنسی و فمنیست بازی(به جای طرح مسایل جدی زنان) کالای جدید برای فروش و سر کار گذاشتن مردم شده.

رضا11
Guest
Member

از اون چرندیات جدیدا فمنیستی هالیوود میشه.
اقلیت رنگی، جنسی و فمنیست بازی(به جای طرح مسایل جدی زنان) کالای جدید برای فروش و سر کار گذاشتن مردم شده.